DarylDixon DarylDixon komentáře u knih

Šepot a řev Šepot a řev Robert Kirkman

Kdo nejde s námi bude sežrán. Tady není co řešit. Když to máš rád nec tě nezklame. Další perfektní příběh. Hurá na další.

15.11.2020 5 z 5

Totální válka 2. část Totální válka 2. část Robert Kirkman

Další zombie nářez. Tady už ani nemá smysl moc dodávat. Perfektně rozjetá série. Možná, kdybych nebyl nacucaný seriálem ocenil bych to víc. Jisté rušivé faktory tu však jsou. Ale co nadělám, vzhůru na další sešit.

09.05.2020 4 z 5

Válka šeptem Válka šeptem Robert Kirkman

Šeptači jsou prostě bomba. Opět klasické napětí, krev, živí mrtví. Já si to opět užíval.

07.03.2021 5 z 5

Totální válka 1. část Totální válka 1. část Robert Kirkman

Další odnož, další dobrodružství ze světa Živí mrtví je opět totálně devastující. Všude plno krve, akce a překvapení. Jo a jdeme dál....

09.04.2020 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Nabité akcí a záhadama. Lehce se to četlo, těžko se na to bude zapomínat. Dvanáctá kniha v řadě se pro mě zatím stala tím nejlepším dobrodružstvím.

09.01.2022 4 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Robert Kirkman

Sakra bude nějaké pokračování!!!!!!!
Celá série je perfektní. Čest a poklona tvůrcům, že to dokázali takto celé zpracovat.

28.05.2021 5 z 5

Neodvratný osud Neodvratný osud Robert Kirkman

Je krásné vidět a pochopit, že tvůrci této komiksové série priostě nechtějí ůolevit od již tak vysoko postavené laťky. Neodvratný osud se nekonal a vše spěje do finále.

07.03.2021 5 z 5

Volání do zbraně Volání do zbraně Robert Kirkman

Po rozjeté Šeptačské aféře se blížíme k vyvrcholené. Válka je na psadnutí. Krásné černobílé obrazy, krev a bezmocnost. To vše z tohoto příběhu přímo vytéká. Neganova změna mě zatím moc nebere. Uvidíme, jak si povede v dalších dílech.

18.02.2021 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Robert Kirkman

Jedeme dál. A tady bych obzvláště upozornil na obálku této knihy. Mě, osobně, se tento obal zdál zatím nejlepší ze všech těch pětadvaceti dílů. Ve své podstatě je celý černý, jen ty zlé bílé oči na vás uhranutě koukají. Obsahově, Šeptačsky, je to také skvélé. Plný počet.

18.02.2021 5 z 5

Život a smrt Život a smrt Robert Kirkman

Další z velmi povedených příběhů ze života Živí mrtví. Jen škoda, že celou dobu je čtenáři něco vysvětlováno, a pak náhle otočíte stránku a je tu the end....to be continue. No, tak zase příšrtě. Rozhodně je to na 80% a série je stále perfektně rozjetá.

18.02.2021 4 z 5

Nový začátek Nový začátek Robert Kirkman

No hurá a jedeme od začátku. Dá se k tomuto masakru snad ještě něco připsat? Ne!!!

04.06.2020 5 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Nebylo to to pravé ořechové. Cítil jsem v tom trochu poklesu a málo napětí. Opět trochu US historie, ale jako celek to je snad nejslabší kniha v této sérii. Dám šanci ještě dalšímu příběhu, ale mám pocit, že malá delší pauza by neuškodila. Je třeba se porozhlídnout po něčem jiném.

04.06.2020 3 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Když jsem se dostal k první knize, dlouho jsem se rozhodoval, zda číst či nečíst. No a vidíte jsem u šestého příběhu a doslova to žeru. I tohle bylo napínavé a strhující. Není co řešit.

09.05.2020 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Každý je tak nějak připraven, že čím dělší série je možnost, že kvalita půjde dolu. U těchto příběhů to zatím nehrozí, ale přihořívá. Tohle bylo mírně přehnané, ale i tak jsem si to užil. Nemá smysl o tom více popisovat, tuhle sérii je třeba číst.

09.04.2020 4 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

To je v sérii první příběh, který se mi zdál perfektní. A jsem za to rád. Děj se posouvá, je tu napětí, akce - prostě velmi dobré.

29.11.2021 5 z 5

Skrz naskrz prohnilé Skrz naskrz prohnilé Robert Kirkman

Další super příběh. Už to pomalu končí, ale vůbec to není poznat. Je to celé mrazivé a krvavé.

28.05.2021 5 z 5

Nový světový řád Nový světový řád Robert Kirkman

Michinne jde do finále a vlastně celá série směřuje stejným směrem. Uspořádání vztahů a to nejen těch živočišných. Očekávané, leč překvapivé.

25.04.2021 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Tohle je zajímavá série. Po prvním díle jsme tedy nechtěl zrovna moc pokračovat, ale se "stářím" se kvalita zlepšuje. Velmi povedený příběh, mohu jen doporučit, pokud máte tento styl rádi.

14.02.2020 5 z 5

Válečné bubny zní Válečné bubny zní Robert Kirkman

Možná mírné oslabení v řadách tohoto příběhu, ale ne tak významné, že by to ohrozilo životy čtenářů. Při čtení jsem měl někdy chuť vzít do ruky fixu, nejlépe červenou, a něco si vybarvit :-)

14.02.2020 4 z 5

Co přijde pak Co přijde pak Robert Kirkman

Co dodávat k tak perfektně rozjeté sérii? Netušíím. Kresba je povedená, že to nemá barvu snad ani při tolika litrech krve nevadí a děj je prostě klasika. Pro znalce seriálů žádné překvapení, ale dodává jiné pohledy na smrt a život.

14.02.2020 5 z 5