DarkAnn DarkAnn komentáře u knih

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Vánoční dárek, který jsem otevřelo až teď v dubnu. Velká chyba, vtáhla mě do děje, dá se říct hned. Zasmála jsem se, pobrečela si, znechutila se. Spousta pocitů za těch pár hodin čtení, protože tak rychle jsem ji přelouskala. Hlavní hrdinové sympatičtí. Díky Temnému vábení jsem dostala chuť po delší době opět začít číst.
Děkuji za super zážitek.

17.04.2022 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Teda za mě úplně skvělá kniha. A po dlouhé době také kniha, na kterou myslím i po tom, co jsem ji dočetla. Přečtená za tři hodiny. Moc se těším na další díla od autorky :)

16.11.2018 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Tenhle příběh o úža-čňákovi jménem Juan Salvador chytí za srdce nejen milovníky zvířat. Strašně se mi líbilo, jak si člověk, který má vlastně jiné zájmy než posedlost zvířaty vybuduje vztah s němou tváří. Celkově i cestovatelské zážitky toho klučiny jsou parádní a popisuje je tak skvěle, že si to dokážete představit, jako byste tam byli.

Jediné mínus vidím v tom, jak dlouho jsem knihu četla. I přes tom, že se neřadí počtem stránek mezi obry, trvalo mi bezmála 2 týdny ji přečíst a do toho jsem stihla přečíst dvě jiné knížky. Chybělo mi tam to něco, co Vás nutí to dočíst, taková ta touha po tom zjistit jak to skončí.

p.s. vážně bych chtěla vidět to video!

19.10.2020 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Naprosto super knížka! I nějakou dobu po přečtení pořád přemýšlím nad tím, jak strašné by asi bylo, kdyby se tohle opravdu někde dělo. Vlastně mě to bavilo tak moc, že jsem si v průběhu googlila uvedené druhy motýlů, abych si mohla představit, jaká křídla jim byla přidělena :D
Každopádně bych klidně ocenila nějaké stránky navíc, hlavně o tom ,jak to dopadlo u soudu a celkově. Teda jasně, skončilo to dobře, jen tak usekle-neuzavřeně. Určitě by se s tím dalo mnohem víc pohrát.
Za to tedy hvězdičku seberu ALE furt skvělá, skvělá knížka, která stojí za přečtení! :)

17.10.2020 4 z 5

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Kniha, která je velice zvláštně napsaná..A kniha, která mě oslovila..Líbila se mi a myslím, že stojí za přečtení každému, kdo chce zkusit neobvyklý způsob psaní..Možná originalitu? Nejspíš :)

01.04.2015 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Všechni díly totálně miluju :D Četla jsem to, už dávno, ale pořád si pamatuju, jak jsem čekala, kdy vyjde další díl :D :D

27.03.2015 4 z 5

Almanach tajemna Almanach tajemna * antologie

Mám ji doma a vždy když si potřebuji něco zjistit nahlížím právě do ní :) Perfektní kniha o záhadách ;D :)

07.02.2015

Obnažená Obnažená Sylvia Day

(SPOILER) Kniha mě bavila, soudím podle toho, že byla rychle přečtená. Chyběla mi tam víc hloubka příběhu, klidně jedna kapitola minulosti Evy. Její běžný den, víc konverzací mezi postavami. Nevím, potenciál byl velký ale jen málo využitý. A nejlepší postava? Za mě rozhodně Cary.
Jdu na další díl, třeba si to s hloubkou (ne sexu) polepší.

p.s. nějak jsem si Gideona nedokázala představit , že má vlasy po ramena. Pokaždé když zmínila, že má vlasy v culíku, úplně mi to rozbilo jeho vizualizaci :D :D

21.04.2022 3 z 5

První První Kiera Cass

Sakra, až mě mrzí, že už to skončilo. :D Všechny tři díly jsem přečetla za víkend a když už jsem si tedy jeden vzala do ruky, neexistovalo abych jej odložila, dokud to nepřečtu(výjimkou byly jen pauzy na životní potřeby :D :D) Ještě, že všechny knihy jsou pod 300 stran. :D

SPOILER
U posledního dílu jsem se trochu děsila, když zbývalo už jen pár stran a všechno se tak zvrtlo, jak to autorka hodlá vyřešit s tak malým prostorem. Ale teda zvládla to parádně- všechno se vysvětlilo jak mělo a nic mi tam nechybělo.To smekám.

p.s. Strašně mi k té knize sedí písnička Schody z nebe o.o Jako třeba "V dlouhé frontě museli stát" "Stráží jsme obklopeni" xD Ale možná je pracuje bujná představivost :D :D

14.02.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Miluju, miluju, miluju!
Knihu jsem četla v zájezdovém autobuse a díky ní mi cesta neuvěřitelně utekla. Dostala mě sice do nepříjemné situace, kdy se mi při části s chlapcem a jeho utrhanými křídly nahrnuly slzy do očí ale stálo to za to.
So za mě super a vřele doporučuji :) *Bere do ruky druhý díly...*

09.06.2019 5 z 5

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Nebyla to špatná kniha. To nemůžu říct. Docela mě i bavila. Psána zajímavě. Ale jedno mě opravdu a totálně štvalo. A to slovo krystlická/é/ý. Poprvé si říkám "Wow, opravdu užasné přídavné jméno" Podruhé "Pořád dobrý ale snad už na něj nenarazím" A po třetí jsem měla chuť ho přeškrtat. Chápu, že je to asi autorčino oblíbené slovo a vlastně ani nevím, co mě na něm tak vytáčelo, ale měla jsem problém to dočíst jen kvůli takové (vážně často se opakující) blbosti. Což se opravdu nikdy, nikdy nestalo :D
No tak jako tak dávám 3 hvězdy.

11.01.2019 3 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Tahle kniha... no prostě tahle kniha, spíše její potenciál se podle mě dal využít mnohem víc. Musím souhlasit s tím, že seriál se mi opravdu líbil víc. V knize jsem Hannu nemohla vystát, její vyjadřování apod... Přitom v seriále mi sedla. Možná kdybych si dřív přečetla knihu a až potom zkoukla seriál, měla bych jiný názor. Za mě 3*.

12.01.2018 3 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Tenhle díl se mi líbil trochu víc než první..Možná je to tím, že tu hlavní hrdinka nebyla tak nesnesitelná..Vlastně se mi i líbila a někdy jsem se s ní dokázala i ztotožnit :) Takže dávám 5 hvězdiček a k tomu doporučení k přečtení každému, kdo má v knihách rád napětí a tak trochu ohraný románek :D :)

06.04.2015 5 z 5

Další zápisky starého prasáka Další zápisky starého prasáka Charles Bukowski

Moje první kniha od Bukowského :) A musím říct, že jsem si styl jeho psaní a celkového vyjadřování zamilovala :) Těším se, až jsi v půjčím další z děl tohohle geniálního spisovatele :) A zajisté hodlám za jeho knihy utratit i nákou korunu..Protože někdo jako Bukoswski v mé knihovně prostě nesmí chybět! :)

31.03.2015 5 z 5

Soumrak bohů Soumrak bohů James O’Barr

Za půl hodiny jsem ho měla přečtený..Jednoduše skvělý komiks :)

31.03.2015 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Tahle kniha mě nechytla. Bohužel jsem ji ani nedočetla :/ Nějak sem se nedokázala vžít do děje..Ale chápu, že někdo má takové knihy rád :) Sto lidí Sto chutí :D Tak to bylo, je a bude :)

27.03.2015

Nokturna Nokturna John Connolly

Styl autorova psaní mě okamžitě pohltil..Ani chvíli jsem se nenudila, ale jak už kdosi napsal některé povídky lepší jiné horší :)

27.03.2015 4 z 5

Noční škola Noční škola C. J. Daugherty (p)

Perfektní kniha.. Měla jsem ji přečtenou za den i přeš množství stránek.. :D Prostě dokonale napsané.Člověk se nenudí a hlavní hrdinka mi svým způsobem přišla strašně sympatická :D

18.03.2015 5 z 5

Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Joe Hill (p)

Poslední příběh mi přišel děsně zdlouhavý a nemohla jsem se dlouho dunit knihu dočíst..Ale nakonec jsem celkem příjemně překvapená a dávám 4 hvězdičky :)

20.02.2015 4 z 5

Tragická historie nás dvou Tragická historie nás dvou Jess Rothenberg

Perfektní kniha. Vlastně ani nemám, co říct, autroka mi doslova vzala slova z pusy.
Doporučuji všem :)

17.01.2019 5 z 5