dark.ma93 dark.ma93 komentáře u knih

Witch od A do Z Witch od A do Z Elisabetta Gnone

Je to moje puberta. Jako mladší jsem to milovala. Četla všechny časopisy a knihy, chtěla jsem být jako ony. Je to taková moje vášeň, ty holky :) Strašně jsem jim jejich život záviděla a chtěla se s nimi kamarádit :)

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím 100 čarodějných způsobů, jak zacházet s tajemstvím Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si užít volný čas 100 čarodějných způsobů, jak si užít volný čas Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou 100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl 100 čarodějných způsobů, jak objevit svůj styl Conti Giulia

04.10.2013 5 z 5

100 čarodějných způsobů, jak se bavit o prázdninách 100 čarodějných způsobů, jak se bavit o prázdninách Elisabetta Gnone

WITCH moje láska :)

Tajemství proutěného košíku Tajemství proutěného košíku Markéta Zinnerová

Taková oblíbená z prvního stupně zš. Docela jsem dětem to jejich dobrodružství záviděla.

04.10.2013 3 z 5

Ptám se, ptám se, pampeliško Ptám se, ptám se, pampeliško Zdeněk Kriebel

Některé si pamatuji ze školky. Klasické, dětské básničky :)

Lískulka Lískulka Irena Gálová

S Lískulkou jsem se jako dítě ztotožňovala a prožívala příběhy s ní. Velmi se mi knížka líbí. Zavede vás do světa fantazie očima malé holky.

Lví král Lví král Walt Disney

Disney, to je to, co každý jako dítě miluje. K dokonalosti není co víc psát.

04.10.2013 5 z 5

Další dobrodružství včelky Máji Další dobrodružství včelky Máji neznámý - neuveden

Včelka Mája, vždycky jsem jako dítě její život v úlu prožívala.

Janíček Janíček Kamila Sojková

Tahle knížka je možná trochu zapomenutá, přijde mi to jako škoda. Není to sice klasická pohádka, ale ten příběh je dojemný a velmi silný. Pomůže rodičům s dětmi mluvit o válce.

Podařená dvojčata Podařená dvojčata Enid Blyton

V době od 10 až 12 let to byla moje srdcovka. Příběh děvčat z internátní školy mě vážně zaujal. Doporočiji jej každé mladé dívce.

Pohádky z bodlákové meze Pohádky z bodlákové meze Dagmar Štětinová

Velice krásné obrázky :)

Pohádky z hor Pohádky z hor Zdeněk L. Dufek

Pohádky mého dětství

Míša a Liduška Míša a Liduška František Piják

Měla jsme ji kdysi ráda. Sympatické děti, jaké jsou blízké určitě každému předškolákovi :)

Kamarádka pohádka Kamarádka pohádka Howard Hall

Moje dětská klasika :=) Krásné obrázky

Polednice Polednice Julia Franck

Občas trochu nudné a dlouhé pasáže na mě, ale jinak opravdu lidsky a skvěle propracovaný příběh. Osud matky, co si nedovede vytvořit citovou vazbu ke svému synu. I když historické knihy moc nemusím, tohle se mně líbilo.

10.07.2013 4 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Prostředí nemocnice a dvou duší matky a dcery + detektivní příběh jako zápletka. Psychologická detektivka, co odkrývá příběh rodiny.

10.07.2013 5 z 5