Dariina Dariina komentáře u knih

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Originální námět, jako vždy perfektně propracované postavy (a že jich je kvanta, chvílemi jsem musela listovat zpět, abych si připomněla o kom je řeč) s uvěřitelným chováním i dialogy (vzhledem k situaci, muhehe), příběh utíká přesně tak, jak má, napětí graduje... A pak přijde posledních pár stran a závěr. Trochu rozčarovaně odložíte dočtenou knihu a zklamaně uvažujete o tom, co Kinga vedlo k napsání tak odfláknutého závěru jeho dosud pečlivě budovaného příběhu.

26.06.2015 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Knihu jsem rozečtenou po prvních 80 stranách odložila a několik měsíců ji nechala odpočívat v pokoji. Jsem ráda, že jsem se k ní vrátila a příběh dočetla, protože i přes počáteční antipatie k hlavní hrdince to stálo za to! Ukázalo se, že Kim není tak špatná, jak se mi v počátku jevilo. V druhé polovině knihy jsme se spřátelily a v posilování tohoto vztahu budeme společně pokračovat v dalších dílech série.
____________________________________________________________________________
"Jen psychopat pozná kolegu."

19.05.2021 4 z 5

První První Kiera Cass

Moc pěkný příběh s pohádkovým koncem :) Ještě dlouho budu na hlavní postavy myslet.

28.07.2015 5 z 5

To To Stephen King

Dle mého názoru nejlepší kniha od Kinga! A že jsem jich od něho přečetla už kvanta :) (Navíc zbožňuju tlusté knížky).

15.07.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Velmi příjemné čtení. Žádné velké drama to není, je to spíš taková ta relaxační lehce napínavá knížka ke skleničce vína a zpříjemnění večera. Velký dojem na mě udělalo propracování postav a především uvěřitelnost a přirozenost dialogů. Okamžitě jsem zakoupila druhý díl a už teď se nemůžu dočkat třetího.

24.06.2015 5 z 5

Brilantní výkon! Klobouček, Jonasi! :)

16.08.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Jem nadšená nevšedním vztahem hlavních dvou postav a tleskám za závěr knihy :) Jinak co do napínavosti se mi zdálo o chlup lepší Volání kukačky, v Hedvábníkovi mě mnohem víc bavily pasáže s Robin a Cormoranem, než samotné vyšetřování.

06.07.2015 5 z 5