DariDerek DariDerek komentáře u knih

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Ja nechci konec, ja nechci koneeeec

01.12.2014 5 z 5

Touha Touha Margit Sandemo

Ty jo, naprosta bajecnost :) a oni jako nejsou prelozeny dalsi dily? To je hanebnost! Nechat mne takto zklamanou a v ocekavani co dal... kazdopadne vyborna cetba, doufam, ze brzo narazim na dalsi paradicku! ☺

15.11.2014

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Dloho, moc dlouho, mi tato kniha ležela bez přečtení a bez zájmu a teď se biju do hlavy proč???!!!! P.ary-děkuji za doporučení a vám všem ostatním říkám, je to luxus!! jsem z knihy nadšená, naprosto :) má to děj, tekly slzy, má to spád, smála jsem se, je to výborný příběh.

27.08.2014 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Wow :) Byly v knížce určité pasáže, u kterých jsem se tak bála, že jsem ztratila odvahu jít i na záchod, číst to večer bylo pro mě hooodně vysilující :) Bezvadně napsaná kniha, stojí za přečtení!

21.09.2013 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Už dlooooouho se mi nestalo, aby mě děj takto pohltil....jo, pohltí mě knita tak, že si to představuji jako 3D, ale tentokrát jsem tam fakt byla a co víc - já normálně s nima mluvila! :D Přistihla jsem se, jak si povídám s Tris a závidím jí Čtyřku :D
Já si teď uvědomuju, že jsem ani nebrečela, což běžně dělám, já byla s tou hlavní hrdinkou spojena tak, že jsem jako ona - no nic, říkejte mi DariDerek-Tris :D
5 z 5 je sakra málo!!!! :D

15.07.2013 5 z 5

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

tahle knížka dopadla tak, že vypadávají stránky, denně otevřená, když jsem byla malá a Áju chci za kamarádku do dnešního dne :D

21.06.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

co to sákryš????? co to je ta poslední věta??? :D poslední věta z téhle knihy ze mě dělá naprostého šílence a v kontextu s tím zbytkem, no, myslím, že mě za chvilku zavřou do blázince :)
Výborná knížka, má spád, četla se super a neshoduji se s názory, že je slabší než jednička, má něco do sebe a pokračujeme dál v jízdě s trojkou :)

07.06.2013 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Je sranda, jak příběhy píše sám život a potom si něco takového přečtete a řeknete si, sakra, to jsem já nebo sakra, to je kamarádka... Je to perfetkně napsané, procítěné do posledního detailu :))

28.04.2013 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tak....zase kniha o nadpřirozenu, zase andělé, ale přitom podané tak, že se to nepodobá ničemu, co jsem kdy četla. Tahle kniha má spád, trochu jsem se bála, přemýšlela u té knihy a i brečela.... Má všechno, co vždy od knihy očekávám :)) A teď hurá na Muka :-))))

31.03.2013 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Já už myslela, že Clary s Jacem zmizeli, ale né, našla jsem je, objevila a paráda :-) Tato kniha je sice více o Simonovi, ale není se čemu divit s tím jeho znamením na čele, a ty city Jace ke Clary se taky mění jako počasí :-)

14.03.2013 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Jace, Clary, Luke, Jocelyn, Simon, Maia, Alek, Isabela, Max, Krasomil.......ale taky Valentýn, Hodge, Sebastian......a další....budou mi chybět, uchvácena touto trilogií

10.01.2013 5 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Neskutečná kniha, úchvácená dějem, spokojená se vším a mít "svého" medvěda, to by se mi taky líbilo :-)

17.12.2012 5 z 5

20 x Čtyřlístek 20 x Čtyřlístek Ljuba Štíplová

Nesmrtelný čtyřlístek :-) Mám doma, ale bohužel je to tak staré, že mi chybí poslední čtyři díly :-))))))

25.09.2012 5 z 5

Patálie dráčka Gustíka Patálie dráčka Gustíka Iva Hoňková

Patálie dráčka Gustíka je nejen pohádkovým příběhem o dráčkovi, čarodějnici, kocourovi a jednom trpaslíkovi, ale také kuchařkou, ať už pro holky nebo pro kluky. Autorka ve vyprávění zaúkolovala dráčka k tomu, aby uvařil a připravil Trinčky, Jetelíčky, Šumajstr nebo Šmorn. Že si myslíte, že takové kouzelné jídla jsou o ničem? Nenechte se zmýlit, v knize zjistíte, že to jsou jídla, která moc dobře známe! Více v záložkách v recenzi :)

26.03.2022 5 z 5

Slunce v dešti Slunce v dešti Mária Ďuranová

Slunce v dešti je románem pro ženy, který je sice lehce předvídatelný, ale hrdiny si zamilujete a nebude vám vadit, že spoustu věcí uhádnete dopředu. Čte se s neskutečnou lehkostí, možná právě proto, že autorka dala do děje mnoho situací, které se v našich životech dějí dennodenně. (více v recenzi v záložkách)

09.11.2020 5 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Všichni čtenáři, kteří četli autorčinu první knihu Normálně jiní, už ví, co očekávat. Opět se na stránkách knihy Poslední velký den setkáme s okouzlujícím stylem psaní, s příběhem, který vám vezme dech a vžene do očí slzy – i těm nejotrlejším.

28.07.2019 4 z 5

Chlapec, který přežil pochod smrti Chlapec, který přežil pochod smrti Pavel Taussig

Syrové, upřímné. Nemám slov.

07.06.2018 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Po této knize jsem sáhla z důvodu její nádherné obálky. Lákala mě, jako by na mě volala, ať si ji přečtu. A vůbec toho nelituji! :-)

24.11.2017 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Naprostá dokonalost. Gemina předčila Illuminae. Gemina je dokonalá!

15.11.2017 5 z 5

Paříž: Katakomby Paříž: Katakomby Jeremy Bates

Mé první setkání s autorem a ihned pro mě naprosto fantastické. Líbilo se mi, užila jsem si to.

04.10.2017 5 z 5