DariDerek DariDerek komentáře u knih

Hon na čarodějnice Hon na čarodějnice Margit Sandemo

Jeste lepsi nez prvni!!! A ta Sol je dokonalaaaaa :)

09.11.2014 5 z 5

Navždy Navždy Lada Jánská

Tak ja jsem s knihou spokojena, i kdyz hooodne podobne stmivani, tak klobouk dolu pred ceskou tvorbou :) alex mel stejnou povahu jako ja a lily je muj pritel povahove :D takze supr trupr :D

02.11.2014 5 z 5

Mě se kniha líbíla, ze začátku jsem měla i pocit "strachu", ale na konci to byl oddych, ale napínavý. Líbila se mi a určitě doporučím dál :) no a těším se na podivné město :)))

07.10.2014 5 z 5

Naši furianti Naši furianti Ladislav Stroupežnický

kdyby to nebylo psáno jako hra, tak to žeru :D takhle se mi to "jen" líbilo :) ale super :))

23.07.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Na první díl jsem byla natěšená, spokojená, když jsem ho dočetla, ovšem co to je ten druhý díl??? Je tohle vůbec možné?? Lepší o 100% než první!!! :-) Má to děj, zápletku a člověče, jsem si s tou knížkou i chvílemi povídala - takový ten styl "no to si děláš pr..." :-)) Výborně, opravdu, výborně :-)

04.03.2013 1 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

neni co dodat, moc se mi to l

15.11.2012 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Ani neurazila, ale ani nenadchla. Znám lepší její díla...

20.09.2012 2 z 5

Lušti, hádej, čti si Lušti, hádej, čti si Zuzana Pospíšilová

Pracovní sešit s názvem Lušti, hádej, čti si napsala Zuzana Pospíšilová, kterou můžete znát z několika mých recenzí, jelikož je nejen úspěšnou, ale také skvělou autorkou dětských pohádek.
Ilustrace, které doplňují tento sešit má na svědomí Drahomír Trsťan a ani tento kreslíř a ilustrátor vám neznámý nebude. Věřím, že jakmile se podíváte už jen na úvodní stránku, bude vám jasné, která bije. ????

No, a tito dva úžasní umělci dali dohromady pracovní sešit pro děti, které rády luští křížovky, vybarvují omalovánky, řeší hádanky a čtou kratší texty, protože ty dlouhé jsou na ně prostě a jednoduše ještě moc dlouhé.

24.11.2020 4 z 5

Objevujeme dinosaury Objevujeme dinosaury Cristina M. Banfi

Už pár dní nám doma na nočním stolku leží kniha s názvem Objevujeme dinosaury. Ač to není žádná pohádka, ale naučná knížka, ilustrace mého syna nepřestávají udivovat. Odtud také plyne naše víkendová návštěva v dinoparku. A myslím, že i Ježíšek na nějakého toho dinosaura nezapomene, začínají být v kurzu v naší domácnosti. ????

07.10.2020 4 z 5

Kravál v kanále Kravál v kanále Antje Szillat

Druhý díl o skunkovi Ferdovi, pardon superdetektivovi skunkovi Ferdovi, s podtitulem Kravál v kanále, je podle mého názoru lepší než díl předchozí. Ač je to kniha pro děti od devíti let, sama jsem musela vyvinout „značné“ úsilí, abych přišla na kloub tomu, proč postupně všechny zvířata ze čtvrti mizí a kam. Kdo za tím stojí. Myslím si, že malí čtenáři budou nadšeni a že si zahrají na detektivky, společně s Ferdou a Tondou, na maximum.

29.09.2020 5 z 5

Kubík a autíčko Kubík a autíčko Eliška Mauleová

Pokud máte doma prvňáčka, začínajícího čtenáře a k tomu ještě kluka, tak teď zbystřete pozornost. Kubík a autíčko je přesně pro tyto čtenáře. Autorka, která je zároveň i ilustrátorkou, vymyslela milý příběh, který se odehraje v jednom odpoledni, ale za to Kubík i se svým autíčkem zažijí dobrodružství na cestách. Více v záložce - v recenzi.

17.05.2020 4 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Autorku znám díky sérii Akademie Evernight, takže jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude tato kniha. A opravdu, podařila se. Jsem spokojená! :-) A překvapená.

01.11.2017 4 z 5