Hon na čarodějnice

Hon na čarodějnice https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4567/hon-na-carodejnice-4567.jpg 4 249 249

Sága prokletých série

Druhá kniha této fascinující ságy líčí další osudy Silje a její rodiny stižené pradávnou kletbou. Zprvu poklidný život se náhle a dramaticky změní a všichni jsou opět na útěku. Hledání nového domova pro ty, kdo jsou stíháni světskými i církevními úřady, však vůbec není snadné. Ubrání se Silje a její rodina nástrahám inkvizice, pro kterou je i sebemenší jinakost záminkou pro mučení a zabíjení nevinných? Nechte se pohltit silným příběhem, který oběhl celý svět. Přeložila Olga Zumrová.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Heksejakten , 1982

jopp
04.02.2024 2 z 5

Druhý díl ve stejném duchu jako první, takže končím. A už pozítří nebudu vědět, o čem to bylo :)

dpxcz
09.10.2023 5 z 5

I druhý díl, stejně jako ten první, hltám jedním dechem. Stránka za stránkou ubýhá velmi rychle a s tím i příběh samotný. Sol se začíná vykreslovat a jsem zvědav, jak to s ní bude pokračovat v dalším dílu.

Babo
19.06.2022 3 z 5

Tak pro mě určité zklamání. Podle anotace jsem si představovala něco jako Kladivo na čarodějnice,ale to se nekonalo. Děj plynul poklidně ,všichni žili v lásce a porozumění až jsem si myslela,že čtu úplně jinou knihu .
Dočetla jsem a ze zvědavosti se pustím i do 3. dílu ,ale za mě nadšení se nekoná.

Damonka12
09.01.2022 5 z 5

Druhý díl byl stejně skvělý jako ten první. Já tuhle sérii miluju, hrozně mě mrzí, že není přeloženo více dílů. Doporučuji ji úplně všem.

Luigi1
17.02.2021 5 z 5

Moc pěkné čtení i se strhujícím dějem.

Janet11
21.11.2015 4 z 5

I druhý díl se dobře četl, charaktery postav jsou lépe propracované, zejména Sol se zde začíná projevovat. Jsem zvědavá na pokračování, takže kniha splnila svůj účel.

1v8na
22.12.2014 5 z 5

Příběh byl velmi emotivní. Byl plný lásky, přátelství a porozumnění. Jen mě trochu štve Sol

DariDerek
09.11.2014 5 z 5

Jeste lepsi nez prvni!!! A ta Sol je dokonalaaaaa :)

Arin
05.10.2014 5 z 5

Skvělá :)

ina77
28.07.2014 5 z 5

Hm,tak zase o něco lepší než první díl,jsem zvědavá na třetí!

ValKing
01.07.2014 4 z 5

Tak upřímně se mi díl líbil více, než předchozí, ačkoliv zajímavým ho dělaly spíš jen Sol a Charlotte s matkou. Zápletka s inkvizicí nebyla špatná, jen jsem si představovala, že se to "rozjede" ještě trošku víc. Ale vztah Silje a Tengela mě opět dost zklamal. Bella a Edward ze Stmívání měli snad nejrůžovější a nejsladší a nejneúnosnější vztah co znám a upřímně, i oni se někdy pohádali. Takovýhle vztah je nereálný, je mi proti srsti to číst a navíc mi tam nějaká hádka chybí, čekala jsem na ní, na nějaký náboj. Pokud si další díl přečtu, bude to jen kvůli Sol, protože na tu jsem tedy opravdu maximálně zvědavá. :)

lucie.8
21.06.2014 5 z 5

Další výborná kniha.

KatChiss
17.08.2013 4 z 5

Tento díl nebyl tak napínavý, jako předešlý. Děj byl ale také dost zajímavý. Sol, mladá dívka, která se učí čarovat i přes zákaz jejích rodičů. Každý den chodí do lesa a zkouší nové a nové kousky. Lidem v kostele začíná být podezřelé, že malá Sol s otcem nechodí do kostela. Vyšlou do jejich domu zvěda, aby zjistil, co je v nepořádku. Píše si všechny příznaky čarodějství a kouzelnictví. Pošle zprávu o tom, že je Sol spolu s otcem zakleta?

adelinka
29.06.2013 5 z 5

druhý diel.....napínavý dej....kniha sa mi páčila....

Elena
23.08.2012

Tuto knihu doporučuji velmi se mi líbila.

Lenka 13
20.03.2012 5 z 5

Pokračování ságy - kniha první MOROVÁ RÁNA,
opět napínavé,hezké čtení.
Těším se na další díl.
Určitě doporučuji.

Verrrunka
15.03.2012 4 z 5

Další pokračování Ságy prokletých. Čte se to skoro samo, stačí pár volnějších chvil ve škole. Děj má spád, postavy jsou zajímavé. Pro romantiky se najde i trochu těch hřejivých slov a sexu. Trochu jsem čekala nějaké větší drama, už jen podle názvu, ale třeba se dočkám v dalším díle... :-)

Hanyuu-hime
06.02.2012 4 z 5

První díl jsem četla už před dlouhou dobou... Vlastně úplnou náhodou jsem si nyní pořídila i zbylé tři díly.
Je velká škoda, že jich není přeloženo víc, alespoň těch 6, co je i v angličtině, protože Hon na čarodějnice mě bavil mnohem víc než Morová rána.
Navíc se mi moc líbí i samotné prostředí, do kterého je příběh zasazen.

Pajos
25.04.2011 5 z 5

Taky můžu jen doporučit !!!

Kermisee
30.11.-0001 5 z 5

I druhý díl Ságy prokeltých byla naprosto fantastický.
Putování Silje s Tengelem a dětmi bylo jednou velkou zkouškou. Dorazí vůbec někdy na místo, kde se nebudou muset bát a budou šťastní?

norská literatura

Margit Sandemo