Daniela Daniela komentáře u knih

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Perfektní kniha, četla jsem ji snad jen jeden den, taky jsem si pobrečela, nedovedu si představit, že bych v té době žila. Doporučuji každému si ji přečíst.

19.04.2023 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Super kniha, nečekala jsem něco takového, skoro jako skutečný příběh.

21.08.2022 5 z 5

Hádej, kam půjdem na flám? Hádej, kam půjdem na flám? Jiřina Bohdalová

kniha je fakt skvělá, hlavně recepty ,ty fakt nejsou nikde v kuchařce,tak podle ní vařím a nemá to chybu.

24.02.2020

Krása lidské duše Krása lidské duše Osho

Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla, moc mi pomohla v mém životě, doporučuji všem si ji přečíst.

14.03.2022 5 z 5

Světlo mezi námi Světlo mezi námi Laura Lynne Jackson

Tahle kniha mě dostala, dokonce i slzy tekly, neuvěřitelné příběhy lidí, kteří někoho ztratili, doporučuji všem si ji přečíst.

14.02.2022 5 z 5

Jdu s hlavou vztyčenou Jdu s hlavou vztyčenou Daniel Anýž

skvělá kniha, doporučuji přečíst všem

26.03.2021 5 z 5

Jméno je váš osud Jméno je váš osud Camila Karolinss

Tahle kniha je pro mě pomocí, protože numerologii kombinuji s astrologií což je skvělé.

20.10.2020

Doteky jiné skutečnosti Doteky jiné skutečnosti Jana Musilová

Po přečtení této knihy ještě víc věřím že po smrti budeme žít dál,akorát tělo mít nebudu ,což mi nevadí.

15.08.2020

Osudová žena Osudová žena Renáta Názlerová

Mě se kniha velmi líbila, sama se věnuji meditacím i hypnoze a pomáhá mi to. Tahle kniha je jinak psaná než ostatní a tak mě i překvapila, doporučuji všem si ji přečíst, a taky všem doporučuji věnovat se meditacím, je spoustu knih kde jsou návody jak meditovat.

21.01.2023 5 z 5

Mystická zvířata Mystická zvířata Jana Smetanová

Pro mě nejkrásnější kniha, ještě ji nemám přečtenou, ale uchvátila mě, doporučuji všem.

12.03.2022 5 z 5

Monology vaginy Monology vaginy Eve Ensler

Když mi přišla kniha, myslela jsem si, že nejsem normální tohle číst, ale nakonec jsem se fakt nasmála, to fakt jsem nečekala, ještě ji nemám přečtenou, ale začátek mě dostal, ne často mě kniha rozesměje ,uvidím co bude dál, snad to přežiju a neumřu smíchy a nebo taky budu brečet ,ale už se na svoji vaginu budu dívat jinak.

28.01.2021 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Nechce se mi věřit, že se to opravdu stalo, je to skutečně emotivní kniha, která mě zasáhla, dám ji přečíst celé rodině, půjde z ruky do ruky.

16.12.2020

Tak to nebylo! Tak to nebylo! Stanislav Brázda

Knihu jsem četla mockrát a pro mě je skvělá, určitě doporučuji si ji přečíst.

20.10.2020

Téma na román - Causa Karel a Vendula Téma na román - Causa Karel a Vendula Michaela Remešová

Tuto knihu právě čtu a velmi se mi líbí. Tady se člověk doví skutečnou pravdu o životě Karla a Venduly. Myslela jsem si o Vendule jen to špatné,ale změnila jsem názor, když jsem se do knihy začetla. Je velmi dobře napsána a velmi se divím,že má jen 50% hodnocení.Četla jsem hodně životopisů,ale ten je jedním z nejlepších. Dokonce i moji dceru zajímala,což u ní je nevídané. Navíc je kniha skoro zadarmo-je škoda že stojí už jen 30,-kč, doporučuji každému,aby si ji přečetl. Já dávám hodnocení 100%.

18.07.2014

Madonna - Životopis Madonna - Životopis Lucy O'Brien

Opravdu podrobný životopis, tato kniha se mi líbí i fotografie.Lepší kniha o Madoně už asi nevznikne.

14.07.2014

Kajínek Kajínek Petr Jákl

Knihu jsem přečetla v jednom dni, je skvělá, nemohla jsem se do ní odtrhnout. Lepší než film, doporučuji každému si ji přečíst.

13.02.2014

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha byla skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Napínavé čtení až po poslední stránku.

18.11.2013

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Kniha mě moc nezaujala, patří mezi průměrné knihy.

24.10.2013

Slamáci Slamáci Michael Marshall (p)

Kniha se čte jedním dechem, od této knihy neodejdete ani večer a ještě se budete bát. Určitě si tuto knihu v budoucnu znovu přečtu,je prostě skvělá.

22.10.2013

V moři jsou krokodýli V moři jsou krokodýli Fabio Geda

Knihu jsem přečetla během 24 hodin a musím říct, že mě se moc líbila. U poslední stránky jsem brečela jak malé dítě.Je neskutečné, co všechno ten chlapec musel prožít a je zázrak, že vůbec přežil. Knihu všem doporučuji,je třeba si přečíst o osudech lidí v jiných zemích,kde lidský život nic neznamená. Uvědomila jsem si, když jsem si knihu přečetla, že se mám vlastně moc dobře a určitě bych nechtěla žít jinde. To, že je kniha napsaná jinak, než jsme zvyklí u jiných autorů vůbec nevadí. Tuto knihu můžu jen pochválit.

22.10.2013