Danda224 Danda224 komentáře u knih

Jeřáb Jeřáb Jeff Stone

Krásně čtivá knížka, stejně jako zbytek série, ale HROZNĚ mě mrzí, že zbývající díly nebudou v Česku vydány :(

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Skvělý pokračování prvního dílu, říká se, že druhý díly nejsou nic moc, ale pro tuhle knížku to rozhodně neplatí :-D !!!DOPORUČUJU!!!

01.04.2013 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Pááááni :-D dlouho jsem se téhle knížce vyhýbala teď nechápu proč :-D je úúúúúžasná, dokonalej nápad a čtivý děj ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!!

02.05.2013 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Je to oddechovka, žádnej stres jenom klid a pohodička :-D prakticky bez zápletek

28.04.2013 4 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Pět hvězd je pro tuhle knížku málo :D je skvělá, celou knížku jsem se usmívala a hodně se nasmála :D rozhodně DOPORUČUJU!

24.04.2013 5 z 5

Krásný. Smutný. A díky filmu jsem smířená s tím že na konci umře. Pro mě skvělá oddechovka :-D

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Trochu úchilárna ale svoje kouzlo a vtip rozhodně má :-D

22.02.2013 4 z 5

Zlodejka duší Zlodejka duší Kiersten White

Tahle knížka se moc líbila je něčem novém něco neotřelého :-D a má dokonalí závěr :-D už se těšííím na další díl

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

krásná knížka :-D nejvíc fandím Tuckrovi :D je úúúúúúúúžasnejjjjjjjjj

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Pěkná knížka ... opravdu jsem přemýšlela zda náš svět jednou takhle skončí ... na konci nevim proč mi to přišlo trochu MARVELOVSKÝ ... to asi ty elasťáky :D ale to je to jediný co to s tím má společný. Jinak je to dokonalá knížka. Moc se mi líbí ty přeškrtaný věty a styl autorky skvěle jsem se do toho vžila.

03.06.2013 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Dokonalé zakončení dokonalé série :-D Vyrazilo mi to dech :-D Kdo by si to pomyslel ... Veverka :-D !!! DOPORUČUJU !!!

12.05.2013 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

O téhle knížce jsem četla hodně komentářů, kde se psalo že jsou lidi z ní např. zklamaní nebo, že je špatně přeložená atd., ale mně vůbec špatná a bezvadně jsem se u ní bála :) vřele doporučuji :D

10.05.2013 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Novela se mi moc líbila, je to pěkná knížka, dálší upíří románek těším se na druhý díl

28.04.2013 5 z 5

Líbání zakázáno Líbání zakázáno Nači Júki

Pěkná a zábavná manga :-D

Ravennina perla Ravennina perla Meredith Ann Pierce

Je to závěrečný díl serie Temný anděl a trochu mě sklamal konec, ale jinak je to odpočinková knížka.

24.04.2013 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Krásná knížka s rychlým spádem -to mám ráda- užasný a neotřelý příběh :-D Rozhodně Doporučuju!!!

29.03.2013 5 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Skvělá knížka pro mrazivé a osamělé večery skvěle jsem si u ní ospočinula a hodně se pobavila :-D

25.02.2013 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Úžasná knížka moc se líbyla ke konci jsem se zastavila na mrtvém bodě ale jsem ráda že jsem se donutila ji dočíst stálo to za to :-D hodně jsem se pobavila

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Mooc krásný :) láska u mě vždycky zaboduje

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Úžasná a vtipná knížka novým pohledem na upíry :D líbí se mi jakého je knížka rázu je to něco nového žádný citlivý a citově naručený upírek který lituje svojí minulosti a vlastního života, ale krvavá upířice která se nebojí zabít