dancaradacte dancaradacte komentáře u knih

Převzetí Převzetí Vojtěch Záleský

~ PŘEVZETÍ ~
Autor: Vojtěch Záleský
Počet stran: 338

Můj názor:
Na knihu jsem se moc těšila protože ráda podporuju české autory! Moc jsem ale nevěděla do čeho jdu. Já urban fantasy moc nečtu, tak jsem se toho docela hodně bála, ale zároveň jsem chtěla zkusit něco nového.
Příběh mě zaujal už od začátku svým vymakaným světem. Sice bylo fakt těžké si to všechno nějak dávat do kupy v hlavě, ale i tak se mi to líbilo!
Hned na začátku jsem si zamilovala Meg sice není zrovna sluníčko, ale i tak v sobě měla něco, čím si mě získala. Paul mi ze začátku nevadil, ale postupem času jsem ho měla ráda méně přišlo mi že myslí jenom na sebe. Ale vzhledem k tomu všemu co se mu dělo v životě se mu ani nedivím Flynna jsem měla celou dobu moc ráda a Mikea taky!
Knížka se mi četla docela pomalu, ale to bylo zapříčiněno hlavně mými osobními starostmi a tím, že urban fantasy nečtu.
Jinak ale byl příběh napínavý, měl několik nečekaných zvratů a myslím že autor si s vymýšlením světa a celkově zápletek musel hoodně vyhrát. Vždycky když čtu fantasy, tak nechápu, jak to ten autor vymyslel

(Bylo tam ještě pár věcí co se mi trochu nelíbily nebo jsem je nechápala, ale ty nemůžu moc zmiňovat kvůli spoilerům)

Knížku moc doporučuju milovníkům urban fantasy a nebo prostě lidem co mají rádi číst o přestřelkách, útocích, honičkách a podobně.
Myslím si, že pokud máte rádi knihu ŠEST VRAN, tak tohle je kniha pro vás!

Pro mě to úplně kniha nebyla, proto Hodnotím 3/5
Ale opravdu si myslím že někomu, komu knížka víc sedne, se může líbit až na 5 hvězdiček!

Děkuju @humbook za možnost knížku si přečíst v rámci #spoluprace
(@humbook_blogeri #humbookblogeri )

20.06.2023 3 z 5

Labyrint upgrade Labyrint upgrade Jan Hábl

Vpohodě

05.06.2022 3 z 5

Moje cesta do fantazie Moje cesta do fantazie Lenka Poláčková

Knížku jsem četla na spolupráci od humbooku a musím říct že byla fajn! Četla se skvěle a tím že je krátká, přečtená byla opravdu za chvíli. Trošku mi tam chyběl nějaký zvrat nebo prostě nějaké drama, ale nakonec jsem si to užila i bez toho. Teď, po dočtení mi chybí postavy a mrzí mě že se nedozvím, kam jejich životy povedou dál. Knížku doporučuju spíše mladším (věk 12-14 let).

05.06.2022 3 z 5

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Tato kniha mě moc zaujala světem i postavami! Miluju Eliota a další trošku mi vadilo že je začátek příběhu trošku klišé ale pak mi to přestalo vadit a příběh byl neskutečně jedinečný! Ta zápletka? To jsem ještě nikde nečetla!
Knížka byla vtipná díky jedinečnému sarkastickému humoru hlavní hrdinky
Příběh byl napínavý a plný akce a to mě tam moc bavilo!
Hodnotím 4/5⭐️
(Delší recenzi najdete na mém ig @danca_rada_cte )

23.09.2021 4 z 5

Pravidla pro holky Pravidla pro holky Candace Bushnell

Tato knížka mě hodně zaujala jak obálkou, tak i anotací. A když jsem se do ní začetla, věděla jsem že nebudu litovat!
Hned jsem si všimla jak sympatické jsou tam postavy (což je hodně důležité!).
Taky je tato knížka hodně čtivá! A má dost krátké kapitoly, což mi moc vyhovovalo!
Přečetla jsem ji fakt rychle, a to i přesto že jsem velmi pomalý čtenář!
Moc se mi líbil nápad tohohle úžasného příběhu!️ Řeší se tam vážné téma ️
Jediné co mi tam chybělo byly konverzace např. s rodiči a sestrou hlavní postavy!
Ale jako taková jednohubka se to moc povedlo!️

(Můj bookstagram: @danca_rada_cte )

02.06.2021 4 z 5