Danago Danago komentáře u knih

Šest let Šest let Harlan Coben

Bohužel, po skvělých recenzích jsem zklamaná a prostě... (neříkám to často, ale...) nebavilo mě to. Do čtení jsem se musela nutit, nebylo to pro mě uvěřitelné Od Harlana Cobena bych čekala víc.

04.02.2016 2 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Skvělá kniha, která spojuje dokonale promyšlenou kriminální zápletku se skvělou psychologickou kresbou postav.Aktuální téma - rodiče vs. děti, drogy, alkohol. Velice čtivý thriller.Propletení postav a jejich příběhů je perfektní. Můžu jen doporučit

04.02.2016 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Moje první setkání s tímto autorem.Kniha se mi moc líbila.Osvěžující čtení. Přečtena jedním dechem. Určitě někdy přečtu znovu

04.02.2016 3 z 5

Ivonka a hvězdy Ivonka a hvězdy Juliusz German

historická knížka z doby boje proti bolševismu, zajímavé si přečíst

04.02.2016 4 z 5

Paměti města Bzence Paměti města Bzence Josef Hanák

kdo chce vědět o historii města bzence je toto krásná knížka a mnoha dobovými fotografiemi

04.02.2016 5 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Příběh byl velmi poutavý, napínavý, dobrodružný. Napětí se stupňovalo a ani skoro na poslední stránce se nevědělo, kdo byl přesně pachatel. . Stálo to za to. Fakticky výborné a vřele doporučuju.
Určitě budu pokračovat dalším dílem v knize se vine vedlejší příběh , který se bude řešit asi po celou sérii. A hodně mě zajímá , jak to vlastně bylo.
Bonus navíc pro mě je velice zajímavá a netradiční obálka knížky.

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Výborná knížka, úžasně napsaná, zajímavá zápletka, čtivá... Opravdu dobré krimi :-)
Je dobré číst knížky postupně od 1. dílu, vedlejší zápletka navazuje díl od dílu.
Hlavní příběh je vždy samostatný a vyřešený.

Instinkt dravce Instinkt dravce Thomas Enger

Hlavní příběh je vždy samostatný a vyřešený.

Simona Monyová - Život a smrt Simona Monyová - Život a smrt Richard Sacher

Knížka je pro ty, kdo o Simoně chtějí vědět víc. Protože já ji mám moc ráda a její osud mě velmi zasáhl, knihu sem si přečetla a nelitovala sem. Můžu jen souhlasit s příspěvkem AJA1006.
Je dobré , že autor napsal pravdivý příběh. Žádné polopravdy. Za tuto knihu děkuju.

První láska První láska Richard Sacher

Mě se knížka líbila, oddechové čtení na jedno odpoledne, je čtivá nenudí.

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Moc krásná kížka, velmi čtivá. Velice zajímavé je prolínání dvou příběhů, které se odehrávají ve dvou časových osách. Můžu všem jenom doporučit asi spíše ženám :)
Kniha se mi tak líbila , že uvažuji o další knížce od této autorky.

Barbie v bílém Barbie v bílém Walt Disney

moc krásná knížka pro holčičky, mým dcerkám se knížka moc líbila

01.02.2016 5 z 5

Barbie v jezdecké škole Barbie v jezdecké škole kolektiv autorů

moc krásná knížka pro děti co mají rádi kně , pěkné obrázky i příběh

Barbie v Egyptě Barbie v Egyptě kolektiv autorů

moc krásná knížka pro holčičky

Barbie na maškarním bále Barbie na maškarním bále Walt Disney

moc krásná knížka pro holčičky

V lesích V lesích Tana French

Zajímavě napsaná knížka, není to typická detektivka , kde se věnujeme jen vyšetřování, je to spíše román. Už sem četla jednu knihu od autorky , styl psaní je úplně stejný. Knížka se dá přečíst,ale mám radši rychlejší děj a uzavřený konec

31.01.2016 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ten pribeh čte dcera s jednim dechem , dvojka byla stopro lepsi nez jednicka :-) říká že je to užasné a ty fotky jsou bizardni a mooc se teší na trojku:-)

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Mesiáš patří k top knihám žánru. Je dobře napsaný, má spád a napětí. Postavy jsou sympatické a případ je slušně šokující. Kniha se čte úplně sama, já osobně moc takových knih nečtu , ale tato byla tak zajímavá, že jsem nemohla přestat číst!!! Každopádně super kniha.

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Sice nejsem úplný čtenář hororů, ale tohle bylo skvělé . Spisovatel je mistr hororu, jen co je pravda. Každá povídka měla šokující konec, rychlý spád a žádné dlouhé pasáže, četlo se to moc dobře. Takže můžu jen doporučit .

Kniha hrůzy Kniha hrůzy * antologie

Super sbírka hororů, dceru sem od ní nemohla odtrhnout.