Dana.P Dana.P komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Do knihy jsem se nejdříve nemohla vůbec začíst, ale nakonec mě kniha uchvátila, že jsem se od ní nemohla odtrhnout.

25.01.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Zajímavé informace z konce 2. světové války, které nejsou známé. Rušivé bylo přeskakování z děje do děje, ale jinak moc pěkně napsaná kniha, která člověka inspiruje k tomu, aby si zjistil i něco více, co se v knize nedozvěděl.

28.08.2019 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Napínavá kniha od začátku do konce. Nepředvídatelné rozuzlení. Přečtena jedním dechem.

28.08.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Napínavý příběh ženy, která se domnívá, že začíná trpět demencí, jako její matka.

02.07.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Zajímavá kniha, která zpracovává velmi smutné téma, ale zcela jiným způsobem. Dobře čtivá a dojemná kniha, která člověka nenechá v klidu.

26.06.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Starý vzkaz v láhvi napsaný krví rozeběhne pátrání, které zasahuje i do současných událostí a pomůže objevit vraha dětí. Plné napětí a nepředvídatelných situací.

26.06.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Kniha se čte jedním dechem. Napínavá, nepředvídatelné rozuzlení. Kromě řešení případu série vražd oddělením inspektorky Kim Stoneové se dostává znovu ke slovu psycholožka Alex, která dokáže proniknout do psychických zákoutí ostatních lidí a ovládat je pro své cíle, o což se snaží i v případě inspektorky Kim.

19.06.2019 5 z 5