daja9361 daja9361 komentáře u knih

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Pan Čapek to je geniální pán.

02.02.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Velmi zábavné, i když jsme měla dilema jestli knihu přečíst hned nebo si ji vychutnávat :D Vtipné a originální, těším se na další díly.

11.02.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Slabší, než předchozí díly. Stále, ale stojí za investování jednoho odpoledne na přečtení.

01.03.2017 3 z 5

Velmi rozmanitý život na jednoho člověka, zase trochu z jiného soudku.Ty sprostý slova to poměrně kazila. Ale jako odpočinek dobré a nápadité. Vtipy vydařené.

24.01.2017 3 z 5

Totální odpad a jen velmi uměle vyprodukovaná kniha (div. hra), se spoléháním se na úspěch předchozích dílů.

13.01.2017 odpad!

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Zajímavé, ale ne něco co bych si chtěla přečíst podruhé. Místy se opakují motivy a velmi těžko se drží pozornost u velmi podivně vedených dialogů.

25.01.2017 3 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Kniha je zábavná a rychle se čte. Škoda, že má jen 550 stránek, příběh by snesl i víc ;

02.07.2016 5 z 5

Paměti Giacoma Casanovy Paměti Giacoma Casanovy Giacomo Girolamo Casanova

Na svoji dobu super ;) Jeden se i diví, jak svůj životní styl zvládal.

13.01.2017 4 z 5

Habermannův mlýn Habermannův mlýn Josef Urban

Není to špatné,počtení. Obzvlášť, když jsem okolo onoho místa jezdila 4 roky snad každý den.

29.06.2016 3 z 5