Comp.Bear Comp.Bear komentáře u knih

Pět set mil od tebe Pět set mil od tebe Jenny Colgan

Další moc pěkná knížka o práci zdravotních sester. Poznáváme venkov ve Skotsku, který jsem několikrát navštívila a je mému srdci blízký. A taky poznáváme Londýn. Romantická linka je trochu upozadněná, ale nevadí to, knížka se mi moc líbila.

18.04.2024 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Konečně jsem napravila svůj rest a přečetla si i první díl série od BJ. A musím říct, že i když se mi "svět bez cenzury" líbil, tak mi při čtení Candy bylo příjemněji. Asi je to tím, že mi tady hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. Ale je to milá odpočinková kniha plná erotického jiskření.

02.03.2024 4 z 5

Candy Candy Baja Dolce

I bez znalosti předchozího dílu jsem si tuto knihu velmi užila. Je to sexy a zároveň není nouze o napětí. A Doriana bych si nechala líbit!

28.12.2023 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Moc hezká romantika nejen pro náctileté.

29.11.2023 5 z 5

Spiklenci z lásky Spiklenci z lásky Jaromír Jindra

Historie mě baví, i když tady jí možná bylo trochu "moc" na úkor samotného příběhu. Příběh je na základě skutečné události, to se mi líbilo. I když ten konec??

29.11.2023 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Taková krásná svým způsobem pohádka, u které mi bylo příjemně. Už ten začátek mě nalákal, byla jsem hodně zvědavá, co z toho vyleze. Chvílemi smutný, chvílemi veselý příběh, který se moc hezky čte.

21.01.2024 5 z 5

Emily v Paříži Emily v Paříži Catherine Kalengula

Kniha napsaná podle seriálu, a kdo seriál neviděl, ten musí být zmatený. Do Paříže jezdím pravidelně a tady jsem to její kouzlo našla, to se mi líbilo. Jinak jsem ale od knihy čekala víc, seriál se mi líbil nesrovnatelně víc.

19.12.2023 3 z 5

Pořád jsme to my Pořád jsme to my Becky Albertalli

Tak jsem zkusila i druhý díl a jsem za to ráda! Líbil se mi víc než první, velmi čtivé, roztomilé a celý příběh měl spád.

09.12.2023 5 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Mám knihy s touto tématikou celkem ráda, ani tady se nedá říct, že by mě zklamala, ale asi jsem od ní čekala trochu víc.

29.11.2023 4 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Na tohle téma už bylo napsaných několik knížek, četla jsem asi tři, možná víc, ale tahle je jedna z nejpovedenějších. Ten styl psaní je výborný.

21.11.2023 5 z 5

Pravdivé lži Pravdivé lži Nora Roberts

První setkání s Norou Roberts a hned skvělá kniha. Četla jsem potom hodně dalších, ale zatím se mi žádná takhle nelíbila.

21.11.2023 5 z 5