Citrínek Citrínek komentáře u knih

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Nejlepší Karika, dala bych i 10 hvězdiček, kdyby to šlo.

21.08.2020 5 z 5

Buď, kde jsi Buď, kde jsi Štěpán Smolen

Musím souhlasit s předchozím komentářem, vtipná a čtivá kniha, když jsem se přestala smát, tak jsem si začala psát poznámky, moc mě potěšil i soupis čerpané literatury na konci knihy.

18.09.2016 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Knihu jsem náhodně otevřela na chalupě u kamaráda a už jsem ji neodložila, musel mi ji půjčit domů.Skvělá!

18.09.2016 5 z 5

Drakobijce: Moje cesta Drakobijce: Moje cesta Juraj Hajkovský

Skvělá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem, trošku jsem tušila, že bude dobrá, protože ji už četli moji kamarádi, ale knihy které dávám dětem, čtu osobně. Určitě bych rozšířila skupinu 9-13, myslím, že kniha je nejen pro kluky v této věkové kategorii, ale užitek z ní budou mít i jejich rodiče. .... rady jak porazit lenost, závist, hněv..atd potřebujeme jistě všichni...a jak praví Poutník malému Arturovi, Draka nikdy nezabiješ, můžeš jen vyhrát bitvu...jdu se připravit na další boj, člověk nikdy neví, která hlava na něj zaútočí.Palec nahoru!

05.06.2017 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Velmi silný příběh, vůbec nechápu, jak to všechno mohl prožít jeden člověk....a hlavně to přežít a nezbláznit se.

20.11.2016 4 z 5

Klauzura – vstup zakázán! Klauzura – vstup zakázán! Consilia Maria Lakotta

Přečteno na jeden zátah cestou vlakem na Moravu, ke konci knihy jsem četla úmyslně co nejpomaleji, aby mi vydrželo čtení co nejdéle, bohužel má kniha jen přes 200 stran, člověka to chytí a už je konec knihy.

20.11.2016 5 z 5

Františkáni z Bronxu Františkáni z Bronxu Luc Adrian

Přečetla jsem jedním dechem, ale ne najednou. Syrová výpověď o životě jednotlivých bratří a o drsném životě v Bronxu, kde působí, mě naprosto dostala. Úžasné je, že je kniha psána nejen čtivě, ale i s nadsázkou a humorem.

07.06.2017 5 z 5