CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Označená Označená Kristin Cast

Pro mě je to prostě jedna z nejlepších sérií, která je vyloženě puberťácká. Je tak i napsaná a já z toho i po 4. jdu znovu do kolen. Narozdíl od ostatní literatury s touto tématikou přichází na světlo nám všem lidem přímo i na hodinách biologie. Internátní škola je krásně popsaná a postavy jakoby vypadly z jakékoliv střední. Tohle dává dohromady komplikovaný příběh, kde si sakra musíte dávat pozor na maličkosti, aby vám to celé došlo. Za mě pořád super.

15.10.2020 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Třetí díl byl skvělý jako předešlé díly, ba dokonce možná i lepší. Posledních 100 stran mi několikrát vehnalo slzy do očí a rozhodně to nedopadlo podle mého očekávání.
Celá tato série je výborně napsaná. Postavy i prostředí skvěle popsané. Takové lehce stravitelné fantasy na deštivé dny, co rozhodně stojí přidat na seznam četby, pokud tento druh literatury vyhledáváte.
Takový spoiler, co si nemohu odpustit, uprostřed knihy si uvědomíte, že opravdu nevíte koho si vybere i když si myslíte, že to víte celou dobu.

10.10.2020 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

2. Díl mě strhnul stejně jako první a konec knihy je stejně napínavý jako ten předešlý. Děj je pořád energický a vše do sebe krásně zapadá.
Konečně jsme se dozvěděli něco o Shayovi a celkově je nám prostředí teď trochu jasnější. Hned se jdu vrhnout na 3. díl.

04.10.2020 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlé díly. I když touto knihou mě víc provádělo uvědomění si, jak moc jsou oba psychicky narušení a zároveň si na sebe pěstují závislost tím, že uzavírají jeden druhého do sebe. Těším se na poslední díl.

14.09.2020 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Jsem prostě nadšená. Bylo to víc zajímavé než první díl, z kterého jsem taky byla vedle. Nechyběla pořádná zápletka a hodně jsem se vcítila do Evy. Do posledních stran mi to moc nedávalo smysl, ale rozhodně to doporučuju dočíst.

07.08.2020 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Kniha pro mě nebyla zklamáním. Příběh a prostředí je prostě krásné. Romantika jak má být.

04.08.2020 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

25.07.2020 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tuto knihu jsem si přečtla proto, abych se poté mohla podívat na film. Vtáhla mě hned do děje a musím uznat, že je to rozhodně jiné než ostatní fantasy, co jsem četla. Příběh je velmi milý a rozvinutý, ale někdy jsem se sama cítila zmateně jako hlavní hrdinka. Hvězdu jsem strhla za er-formu, která mi prostě nikdy nebyla blízká. Naopak mě drží od těch nejlepších požitků z knihy.

21.07.2020 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Nejspíš tak 4,5 *, kdyby to šlo. Knížka se ubírala pořád různými směry a byla plná zvratů, které jsem skutečně netušila. Konec mi však přišel velmi unáhlený. Na druhou stranu jsme trochu zase poznali poměry v rodině a trochu víc krále Clarksona. Bavila mě jako ostatní díly Selekce.

17.07.2020 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní selekce byla asi trochu lepší. Nejspíš je to tím, že hlavní hrdinka se dost dlouhou dobu chovala jako povrchní mrcha. Od půlky už jí, ale nešlo nemít ráda. Konec tohoto dílu mě napnul na pokračování. Bylo to čtivé a děj plynul tak akorát rychle.

15.07.2020 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Prostě páni. Bylo tam spoustu věcí, které jsem čekala. Taky hodně věcí, které jsem rozhodně nečekala. Strašně se mi líbila Maxonova povídka. Bylo příjemné to vidět z jeho pohledu. Aspena jsem moc neměla ráda, ale po jeho povídce jsem si ho zamilovala. Tenhle příběh je skutečně skvělý.

14.07.2020 5 z 5

První První Kiera Cass

Tento díl byl rozhodně lepší než druhý. Jen mi přišlo, že to autorka na konci hrozně rychle uzavřela. Jistě vyšly k tomu povídky, ale i tak. Rozhodně to bylo dynamické a velmi příjemně se to četlo.

11.07.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kdybych mohla dát 4,5 * nejspíš bych to udělala. Nebylo to tak dobré jako první díl. Maxon mě někdy vyloženě vytáčel. Zápletka se zaostřuje a pohádkový král už není pohádkovým králem. Četlo se to samo a já se hned vrhám na další díl!

09.07.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Kniha jako taková není špatná, ale ani tak dobrá jako 1. díl. Myslela jsem, že tato kniha bude pokračovat tam, kde Božský bastard skončil. Bohužel tomu tak není, je to spíše zpětné vyprávění s prolínám aktuálního děje. Není tedy už tak živá. Přesto mě to hřeje u srdce. Velmi se mi líbí, jak už se tam začíná zaplétat osud Sáry.

27.06.2020 4 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Tehle díl jsem přečetla za jeden den, protože se mi tahle série i tehle díl prostě dobře četl. Narozdíl od předchozích dílů nechápu, proč autorka přeskakovala z jeho do její perspektivy a obráceně. Chvilkama to očividně mátlo i toho, kdo to překládal. Bylo by lepší kdyby to bylo jen z jeho nebo z jejího pohledu. Každopádně mi půlku knihy Meredith nepřirostla k srdci. Oblíbila jsem si jí až když odjela do D'Lysal. I tak se mi kniha vcelku líbila, protože autorka píše podle mého gusta.

08.02.2020 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Božský milenec pro mě byl celkem zklamání. Už to nemělo ten šmrnc co ty před tím. Nicméně to pořád bylo napsáno čtivě. jen tomu prostě něco chybělo.

15.09.2019 4 z 5