Christianne.K Christianne.K komentáře u knih

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Brečela jsem, bylo to jednodušše úžasné citlivé a kouzelné.

02.03.2019 4 z 5

Tajemství rána Tajemství rána Virginia Cleo Andrews

Asi jsem se zamilovala...

22.02.2019 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Toto mě nenadchlo...Bylo to nastaveno jen na čtivosti a za celou knihu se prakticky nic nestalo...Akorát, mě štval hlavní hrdina a taky celá banalita příběhu. Určitě dám i šanci filmu, myslím že na filmovém plátně bude film povedenější.

25.01.2019 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tohle byla pecka...Moc se mi to líbilo, byla jsem závislá na každém řádku. Sice se mi do knihy déle začítalo, ale to byl detail. Moc mě také nadchla čtivost a na konci jsem byla smutná, že jsem to dočetla. Vážně jsem se zamilovala do Inej a do celkové originality příběhu.

25.01.2019 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Myslím, že je to příjemná oddechovka do MHD žádné veledílo, ale určitě vás pobaví kolik knižních barbarů běhá po knihkupectví. Ne, jednou jsem se musela v MHD hlasitě smát a ne málo lidí na mě koukali jak na blázna.:D

25.01.2019 4 z 5

Tahle knížečka byla vyloženě skvělá...VÁŽNĚ jsem se nenudila a moc se mi to líbilo...SAKRA proč takové dětské knížky nemohli vydávat, když já byla malá?

25.01.2019 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Kniha mě z počátku nadchla svou obrovskou čtivostí, ale to je bohužel tak vše...Z počátku jsem si říkala WOW to je boží, ale šíleně mě zklamal konec...takže proto hodnocení srážím na 4 hvězdičky...

25.01.2019 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Všichni si knihu vychvalují do nebes a mě vůbec nenadchla. Nevím proč, ale četla jsem už lepší. Možná dám autorce ještě šanci s podělaným na vrch...

08.08.2018 3 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

U toho konce jsem nemohla. Od teď zbožňuju Vampýrskou akademii.

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Knížka je celkově moc milá, smutná a mě velmi nadchla nemůžu se dočkat posledního dílu.

Obejmi mě, prosím Obejmi mě, prosím Przemysław Wechterowicz

Krásný příběh. Na moji osobu sice až moc jednoduchý, ale jelikož mám mladšího sourozence či sestřenky, tak u nich měla kniha veliký úspěch.

08.08.2018 4 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

Za mě jednoduše kouzelná kniha. Dawn mi hnedka padla do oka. Možná proto, že máme hodně podobný charakter. Jediný, co mi vadilo byly dlouhé kapitoly, ale tak to je asi jen můj problém, protože vždycky musím zavírat knihu na kapitole...Ano, jsem divná:D. A také do dnes nechápu, kdo je na obálce. Ano, asi Dawn, ale v knize je popisovaná jako blondýna, tak proč je na obálce bruneta?! Pro mě to asi byla největší záhada za celou knihu :D

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Já nevím, čekala jsem o hodně více. Tohle byl prostě průměr (možná 3,5 hvězdičky). Podle mě je prostě tahle série populární jen kvůli autorce. Na ten poslední díl se asi v dohledné době chystat nebudu, protože pokud to bude jako předchozí dva díly...tak bych se akorát musela zase "rozčilovat" :D

08.08.2018 3 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Miluju knihy o Jaře Jean! Celkově se mi nejvíc líbila Kitty a Peter. To byla super dvojka! Lepší než druhý díl, ale nad jedničku to nemá.

25.06.2018 4 z 5

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

Skvělá série! Mám z ní tunu smíšených pocitů. Myslím, že jako oddechvoka na léto je tato série pecka!

25.06.2018 4 z 5

Karolína: Stručný životopis šestnáctileté Karolína: Stručný životopis šestnáctileté Iva Procházková

Jako toto bylo ,co? Pořád se v knize opakovali ty samé věci. Pořád dokola... Kdybych tuto knihu nemusela číst do povinné četby vykašlala bych se na to už na začátku. Hlavně obálka vás naláká na balet. NE pokud chcete balet tak toto opravdu NE! No a ještě na vrch mi lezla na nervy Karolína.

20.05.2018 2 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Zdálo se mi, že se v knize opakují pořád ty samé věci. Za mě o hodně lepší jednička, ale napjatě čekám až si budu moci přečíst poslední díl.

20.05.2018 4 z 5

Medvídek Pú  (20 příběhů) Medvídek Pú (20 příběhů) A. A. Milne

Tato kniha byla moje dětství. Vždy se k ní budu s láskou vracet a číst si ji. Vždycky si také vzpomenu jak jsem vždy fandila tygrovy a prasátku :D
Dál už to ani nepotřebuje komentář...

16.05.2018 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

O hodně lepší než Fangirl. Na konci jsem měla pocit, že to snad opláču s Parkem. Šíleně jsem žrala, že kniha je zasazena do osmdesátých let.

11.05.2018 5 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Já prostě nevím, přijde mi, že už deníky malého poseroutky nejsou to co bývaly... Šíleně mi začalo vadit, že se postavy nevyvíjí a nestárnou. Autor by to podle mě co nejdříve ukončit

11.05.2018 3 z 5