chrastitko chrastitko komentáře u knih

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Konec mě pozitivně překvapil i když mě začátek trošku zklamal. Konec byl velmi napínavý a nečekaný. Od té doby co jsem se začetla do toho příběhu, se mi začaly zdát živé a podivné sny, které jsem si začala zapisovat, stejně jako Liv. (Drahokamy mě bavily víc).

16.03.2018 3 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Je to super nápad vstupovat do knih,akorát jsem čekala, že se dozvím víc jak to dopadlo s lady Mairead.Co bych ještě vytkla jsou chyby. Jinak super.

12.02.2018 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Úžasné změny, které mě překvapili a které jsem nečekala.Vřele doporučuji a těším se na další knihy od autorky!

25.01.2018 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Démon Xemerius je fakt fajn jako super kamarád, kterého vidíte jenom vy a nikdo jiný a jako super rádce v situaci, kdy si nevíte rady.Gideon mě, ale zklamal!

03.01.2018 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížka byla super,ale trochu závidím Gwendolyn,chtěla bych mít taky takový gen.:)

03.11.2017 4 z 5

Pozdvižení v Pompejích Pozdvižení v Pompejích Veronika Válková

V půlce jsem se sekla,ale potom to začalo být napínáve.

17.10.2017 2 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Prvni a druhy dil byl lepsi ,ale ani ten treti nebyl spatny,moc se mi libil Valentyn(svátek):-) .Tahle serie knih byla opravdu úzasna a mrzi me,ze uz to byl posledni dil.Doporucuji si ji precist.

30.08.2017 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Je to uzasna kniha,už prvni dil byl uzasny a druhy jeste lepši,opravdu mě moc nadchla;-) ,bylo to az nad mé očekávání,doporčuji!!!!:-)

24.08.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Úžasná kniha,miluji cestování časem:-P.

23.07.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Úžasná kniha,miluju v knížkách cestování časem.

23.07.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

1.polovinu knihy jsem četla dlouho, ale do 2.půlky mě ten děj úplně vytáhl.

12.06.2017 3 z 5

Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Veronika Válková

Nejlepsi knizka z teto rady i s pokracovanim ,moc me bavila

28.05.2017 4 z 5