chrastitko chrastitko komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Démon Xemerius je fakt fajn jako super kamarád, kterého vidíte jenom vy a nikdo jiný a jako super rádce v situaci, kdy si nevíte rady.Gideon mě, ale zklamal!

03.01.2018 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížka byla super,ale trochu závidím Gwendolyn,chtěla bych mít taky takový gen.:)

03.11.2017 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Je to uzasna kniha,už prvni dil byl uzasny a druhy jeste lepši,opravdu mě moc nadchla;-) ,bylo to az nad mé očekávání,doporčuji!!!!:-)

24.08.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Úžasná kniha,miluji cestování časem:-P.

23.07.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

1.polovinu knihy jsem četla dlouho, ale do 2.půlky mě ten děj úplně vytáhl.

12.06.2017 3 z 5

Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Za Marie Terezie: Zamilovaný dragoun Veronika Válková

Nejlepsi knizka z teto rady i s pokracovanim ,moc me bavila

28.05.2017 4 z 5

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Nic dech beroucího!!!????Je to spíše odpočinkové čtení, než se děj dostane vůbec do pohybu,tak kniha skončí.Za mě zklamání.

06.07.2019 3 z 5

Hvězdy nad Berlínem Hvězdy nad Berlínem Sarah Matthias

Tato kniha se nyní zařadila na můj žebříček, nejlepší knížky.Je to opravdu dech beroucí příběh, u kterého se zasmějete,rozzuříte, ale taky zapláčete.
Děj mě vtáhl na tolik, že jsem se od něj nemohla odtrhnout a musela jsem vědět jak to skončí .
Vřele doporučuji ❤️❤️❤️...boží ❤️.

19.05.2019 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Bavil mě o hodně víc než první díl. Okrb mě vytačela stejně jako Liv a Miu a vůbec se jim nedivím, jak se jí pomstily.A doufám že se nepřipojí k Anabel.

08.04.2018 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Konec mě pozitivně překvapil i když mě začátek trošku zklamal. Konec byl velmi napínavý a nečekaný. Od té doby co jsem se začetla do toho příběhu, se mi začaly zdát živé a podivné sny, které jsem si začala zapisovat, stejně jako Liv. (Drahokamy mě bavily víc).

16.03.2018 3 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Je to super nápad vstupovat do knih,akorát jsem čekala, že se dozvím víc jak to dopadlo s lady Mairead.Co bych ještě vytkla jsou chyby. Jinak super.

12.02.2018 3 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Úžasná kniha,miluju v knížkách cestování časem.

23.07.2017 5 z 5