Chloe12 Chloe12 komentáře u knih

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Zamilovala jsem se do této knihy a budu se k ní vracet, úžasný příběh.

12.02.2019 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Perfektní. Tohle je můj šálek kávy.

05.10.2021 5 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Fantastické. Knihu jsem nechtěla dát z ruky.

26.10.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Příběh mě bavil od začátku do konce. Hlavně mě překvapil tím, jak plynně jsem se dostala na jeho konec. Nabídl mi hodně teorií o tom jak příběh bude pokračovat a jak skončí. Moc hezky je zde vylíčena manipulace a psychický útlak.

15.05.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Opět nemůžu jinak než chválit. Skvělý příběh, lehký nádech detektivky a postavy, které vás zaujmou. Kniha se krásně čte a nemáte chuť ji odkládat.

26.09.2019 5 z 5

Všechno přiznávám, všechno... Všechno přiznávám, všechno... Johannes Mario Simmel

Tichý příběh jednoho člověka, který se čte sám. Kniha je krásně napsaná, poutavý příběh o člověku, který tváří v tvář smrti se rozhodne, že už nemá ve svém životě co ztratit, a tak se uchýlí ke zločinu. Zajímavé na tomto příběhu je, kam ho tato cesta dovede a jakým způsobem najde sám v sobě klid.

16.12.2014

Poslouchala jsem audioknihu, a i když je nemám ráda, bylo to velmi příjemné. Byla jsem překvapena jak obrovské pravdy se v ní nacházejí. Je to jedna z těch mála knih, které obsahují životní pravdy a objasňují naše počínání ve světě ve kterém žijeme. Poselstvím této knihy je klid a hluboké uvědomění.

19.12.2019

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Příjemné čtení u kterého se zasmějete a ukáže vám buddhismus v praxi, samozřejmě odlehčeně a z kočičího pohledu.

29.06.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příjemná oddechovka

01.03.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Kniha se mi moc líbila. Poprvé se mi stalo, že jsem měla pocit, že čtu knihy dvě. V příběhu jsou případy dva a oba byly velmi napínavé, až jsem zapomínala pro jeden na ten druhý. Dva v jednom, moc pěkné.

19.10.2018 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Moje první kniha ke které se budu neustále vracet.

03.01.2018 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Fantazie, jedním dechem přečtená. Opravdu krásná kniha pro uvolnění.

25.04.2022 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Opět silný příběh, který ve mě rozvířil emoce, myšlenky a zanechal ve mě nepopsatelný zážitek.

06.05.2020 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Kniha která zapadla do mého života, tak jako by byla napsaná pro ten čas, kdy ji budu číst, aby podtrhla to zvláštní ve mě.

31.01.2020 5 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Četla jsem jedním dechem.

29.08.2019 5 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Krásný příběh, nemůžu se dočkat dalšího dílu. Toto erotické dílo je jiné než ta, kterých je teď kolem hodně. Má jiný rozměr a příběh.

30.06.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Úžasné drama. Kniha dostála svému názvu v moderní době, ve fiktivním městě ( možná trochu Gotham ) a temná strana byla nádherně vykreslena. Moc jsem si to užila.

08.06.2019 5 z 5

Méně je více Méně je více Joshua Becker

Můžu jen doporučit a to nejen těm, kteří chtějí být minimalisty. Kniha je i o lidskosti a o tom, co je opravdu důležité. Ukazuje že minimalistický svět není o zříkání se něčeho, ale o svobodě a prostoru, ve kterém klidně můžete mít své oblíbené věci.

19.03.2019 5 z 5

Hormony v harmonii Hormony v harmonii Caroline Fibæk

Určitě stojí za přečtení. Kniha vám poradí, co se sebou když vás hormony pozlobí vlivem stresu, ale i z jiných důvodů. Dobře se s ní pracuje a je v ní pěkně vysvětleno, že se i tyto problémy dají řešit i přírodně.

12.03.2019 5 z 5

Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou Ella Woodward

Kniha, která mi změnila život. Už článek v časopise, který jsem si o Elle přečtla mi ukázal světýlko mé cesty. Stala se mou inspirací, dodala mi odhodlání a energii, kterou jsem pocítila už při čtení.

27.01.2018 5 z 5