Charming Charming komentáře u knih

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Z této knihy jsem byl tak nadšený, že po přečtení jsem jel do Říma, abych šel po stopách Roberta Langdona :)

18.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuhle knížku jsem četl asi už 5x a vždy se k ní rád vrátím :)

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Autor krásně spojil svět kouzelníků s vyšetřováním FBI. Kniha byla opravdu napínavá i když konec byl trochu slabší. Jsem velmi zvědavý na další dil.

13.05.2024 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Povídky byly hezké, ale asi jsem od toho očekával víc. Určitě dám šanci i další knížce.

07.04.2023 4 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Film a ani seriál neznám. Jsem rád, že jsem si nejdříve přečetl knížku, alespoň tento první díl, který mě na konci donutil si přečíst i díl další. Je to velmi hezky napsané fantasy, které vás nenechá přestat číst.

13.11.2022 5 z 5

Nesnesitelná lehkost bytí Nesnesitelná lehkost bytí Milan Kundera

Asi nemám moc co dodat, jen to, že tuto knížku by si měl každý přečíst. Bylo to moje první čtení Kundery a ještě dlouho na tuto knihu budu vzpomínat.

19.08.2022 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Skvělý příběh o šesti skvělých postavách, které si určitě zamilujete. Každá postava je originální a při čtení této knihy se vždy budete těšit, co nového se o kom dozvíte.

09.04.2022 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Četl jsem všechny díly a od této knihy jsem se nemohl odtrhnout. Každý část byla překvapením. :)

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Začátek knihy byl zdlouhavý, což bývá u Kinga normální, ale postupně začal být příběh tak napínavý, že jsem knihu nedokázal od sebe odtrhnout. Masakr to byl pořádný.

20.02.2024 4 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Nejdřív jsem si myslel, že knihu ani nedočtu, ale postupně se mi celý příběh začal líbit. Kniha je napínavá a postavy mi přijdou velmi sympatické. Určitě si přečtu i další díl.

27.01.2023 3 z 5

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Jsem rád, že jsem tuto knihu nečetl na škole, protože bych ji určitě nedočetl. Ted když jsem starší, tak mohu po přečtení této knihy říct, že příběh byl opravdu nádherný. Věřím, že ta kniha nebude pro všechny, ale já milovník Paříže jsem si to opravdu užil.

18.03.2022 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Přečteno jedním dechem. Těším se, až si přečtu další pokračování o lovcích stínů.

30.12.2021 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Úžasná kniha a díky této knize jsem měl i v Louvru úžasný pocit :)

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tohle byla síla. Kniha má asi něco do sebe, ale mně se to fakt hnusilo. Jedna část ze zoo mi tam přišla fakt nelidská a příšerná. Styl psaní mi nesedl. Knihu založím hluboko do knihovny a už se k ní nikdy nevrátím.

03.09.2023 2 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Byl to krásný návrat do dětství. I po tolika letech byla kniha velmi napínavá a těšil jsem se na každou další stránku.

07.01.2022 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Seriál miluji, tak jsem se rozhodl přečíst si i knížku. Nebýt seriálu, tak některé části knížky ani nechápu. Mrzí mě, že v knížce nejsou popsány všechny příběhy postav.

18.03.2017 2 z 5

Renesance Renesance Oliver Bowden (p)

Jelikož jsem hrál hru, tak jsem se na tuto knížku velmi těšil a nezklamala mě. Líbilo se mi, ze jsem hledal rozdíly mezi hrou a knížkou. Jsem velmi rad, že tam byl i velmi zmiňovaný můj oblíbeny Leonardo DaVinci.

02.03.2024 3 z 5

Anglická kuchyně slečny Elizy Anglická kuchyně slečny Elizy Annabel Abbs

Moc hezky napsána knížka. Hezky se četla a příběh byl moc milej. Navíc se člověk dozvěděl o historii první pořádné kuchařky.

18.09.2023 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Pokud tento dil srovnám s prvním dílem, tak mi přišel mnohem zajímavější, děsivější a také propracovanější. S koncem každé kapitoly jsem se těšil, co bude dál. Každou chvíli jsem měnil názor na to, jestli danou postavu mám rád a nebo ne.

17.01.2022 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Dan Brown nikdy nezklame, baví mě jeho styl psaní a jeho příběhy. Bohužel tato knížka mi z celé série přišla neslabší a celou dobu jsem jsem tak nějak tušil, jak to dopadne.

10.11.2021 4 z 5