CervenaVeronika CervenaVeronika komentáře u knih

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Bylo těžké se od knihy odtrhnout. Běžím si pro pokračování.

01.04.2019 5 z 5

Válka umění Válka umění Steven Pressfield

Nu, musím říct, že mě tato kniha moc nenadchla.
Jako prostředek ke zvednutí sebevědomí, k podoře uměleckého sebevyjádření ano. ALE. Dalo se to shrnout do jednoho článku místo do celé knihy. Víc doporučím knihy od Austina Kleona, které (aspoň z mého pohledu) tvůrce více inspiruje/motivuje/nabudí k tvůrčí práci.

05.03.2019 3 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

První kniha, kterou jsem od Murakamiho přečetla a teď dost lituji, že jsem naše setkání tak dlouho oddalovala.
Krátký příběh byl velmi poutavý. Každý z nás se může dostat na hranici bdění a snění, na hranici rozumu a šílenství.

03.03.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Musím přiznat, že Carl mi je sympatický i přes své neduhy. Stejně tak jeho pravá ruka Assad. Sice jsem věděla už od první třetiny, kdo je zločinec a i důvod, jenže to mě spíše motivovalo k dočtení knihy. Těším se na další setkání s touhle dvojkou.

01.03.2019 5 z 5

Pečeme s Kafkou Pečeme s Kafkou Tom Gauld

Senzační a velmi zábavná knížka. Měla jsem problém nefotit každý druhý strip a neposílat ho do světa. Budu se ráda vracet.
Věřím, že není pro všechny. Ale knihomolové s láskou k britskému humoru si ji musí (!) pořídit do knihovny.

27.01.2019 5 z 5

Hry bez hranic Hry bez hranic Michal Kašpárek

Pobavila jsem se, ale občas to pokulhávalo a už už bych knihu odložila. Naštěstí se tak nestalo.

04.01.2019 3 z 5