cérka cérka komentáře u knih

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Knihy z této série mě zatím nikdy nezklamaly. Přečteno za dva dny a s velkou chutí.
Děkuji.

02.04.2015 5 z 5

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

Začala jsem číst s velkou chutí, četla, četla, ale nedočetla. Tolik deprese, zmaru..., bylo toho na mě už moc. Fandím všem rodinám, které dokážou dát domov "cizím" dětem, máte můj hluboký obdiv!

09.03.2015 2 z 5

Zdislava a ztracená relikvie Zdislava a ztracená relikvie Vlastimil Vondruška

Děkuji za krásnou "oddychovku". Jednotlivé díly z této série čtu na přeskáčku, jak se mi dostanou pod ruku a jsem moc ráda, že hrdinové vždy vše zdárně přežijí :-).

25.02.2015 5 z 5

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Pro mě první kniha od této autorky. Rozšířila jsem si vědomosti a ještě jsem se skvěle pobavila. Hned jsem se pustila do další knihy, už aby byl večer.

10.02.2015 5 z 5

Úžasné, opět dobře napsaná knížka. Škoda jen, že člověk dopředu ví jak to s Husem dopadne a pak dvě noci nespí, jak je mu ho líto :-). Už se moc těším na pokračování.

10.02.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na začátku jsem se smála, až jsem plakala. Ke konci už to bylo slabší.

04.02.2015 4 z 5

Vražda v ambitu Vražda v ambitu Vlastimil Vondruška

Těším se každý den na okamžik kdy otevřu další knihu od pana Vondrušky.

17.01.2015 5 z 5

Zloději ostatků Zloději ostatků Vlastimil Vondruška

Poslední, čtvrtý díl trilogie :-). Pěkné, ale možná stačily tři díly. Nabyla jsem dojmu, že hlavní hrdina má sedm životů.

14.01.2015 4 z 5

Klášterní madrigal Klášterní madrigal Vlastimil Vondruška

Trochu jiná kniha, než jsem si myslela při jejím půjčování :-)

25.12.2014 5 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Pěkné pokračování příběhu, opět trochu kouzel a velká porce romantiky.

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Krásný, romantický, pohádkový příběh. Ideální četba na Vánoce. Velké díky Zuzance za doporučení.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Přečteno, chvilku mi trvalo zvyknout si na příběh vyprávěný smrtí..., nakonec jsem brečela a celou noc nespala. Silný příběh. Děkuju

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Asi jsem čekala víc. Nemám ráda, když je pořád všechno špatně a najednou na deseti stranách vše jde jak má.

20.11.2014 3 z 5

Pečeť smrti Pečeť smrti Vlastimil Vondruška

Jako vždy, super.

07.11.2014 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Při čtení mi běhal mráz po zádech.

14.10.2014 5 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Super. Knihy od pana Vondrušky mě fakt baví.

14.10.2014 5 z 5