byyz byyz komentáře u knih

Puberťák - Jak se nezbláznit a přežít Puberťák - Jak se nezbláznit a přežít Klára Mandausová

Ale tak ano, celkem zábavná jednohubka, ačkoliv s něčím souhlasit nemůžu: držkovací období rozhodně začíná dřív než v patnácti a že jsem svým puberťačkám ukázala svoje vysvědčení ze mě rozhodně neudělalo člověka jim bližšího. (Jako mami, tys měla jenom dvojku z tělocviku?!)

31.08.2022 3 z 5

Hory, peklo, ráj Hory, peklo, ráj Are Kalvø

Moje pocity při čtení oscilovaly mezi lehkým uchechtnutím a pocitem, že autor je arogantní blbec, co se urputně snaží být vtipný, ale nevychází mu to. Jestli je pravda, co píšou zezadu na obálce o "nejvtipnějším Norovi současnosti", nezbývá, než Nory litovat. Celkový dojem? Chci jít do Jotunheimenu. Na Bessegen. A na Galdhøpiggen. A klidně v mlze!

14.05.2021 3 z 5

Pastýřská koruna Pastýřská koruna Terry Pratchett

Skutečně skvělá!
Četla jsem ji jako druhou ze Zeměplochy a ničemu to nepřekáželo. Jen jsem měla občas problémy s orientací v množství osob (z nichž aspoň některé by mi byly pravděpodobně známy z předchozích knih).

17.03.2018 5 z 5

Požehnaná léta Požehnaná léta Jan Stavinoha

Vcelku zajímavá kniha, kterou bohužel kazí hromada gramatických chyb.

20.06.2017 2 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Hvězdička navíc za matku mluvící esperantsky. To je mateřský jazyk podle mého gusta!

02.05.2017 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Náhodný výběr v knihovně, abych měla do čtenářské výzvy něco z ostrova. Na náhodný výběr neuvěřitelná trefa.

Ale
ostrov není důležitý,