boruvka377 boruvka377 komentáře u knih

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Kniha se mi četla poměrně dobře, jen je opravdu smutná že ten člověk si to moc neuvědomoval a šlo mu jen o splnění rozkazů. Je to kniha pro silnější povahy, doporučuji si jí přečíst.

06.08.2023 3 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

Kniha je velmi čtivá, má zajímavý děj a napínavý. Ze začátku mě moc nebavila ale pak jsme nemohla přestat číst jen čas mě mohl zastavit. Knihu doporučuji jak dětem, mládeži tak i dospělým každý si tam něco najde.
Jen mě mrzí že nejsou přeložené další dvě knížky které na to navazují. Doufám že je co nejdříve přeloží, kdo by věděl jestli je přeloží budu ráda že mi to napíše.
Přeju vám krásné a pohodové přečtení knížky.

06.08.2023 5 z 5

Colette z Antverp Colette z Antverp Arnošt Lustig

Je to velmi těžká kniha na čtení, já jsem ji četla asi v 7 třídě ale musela mi s tím pomoc mamka. Děj je smutný a temný.
Knihu vám doporučuji, je spíše pro silnější povahy.

06.08.2023 4 z 5

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

Knížka mě zaujala obalem. Do knížky jsme se hned zamilovala, je napíná má dost zajímavé zvraty. Děj je nepředvídatelný, napínavý a částečně i strašidelný. Když jsem knihu četla tak jsem to měla spíše jako film kniha mě hned pohltila a nemohla jsem přestat číst. Určitě vám doporučuji. Jen další díl na to nenavazuje a mě tak nezaujal a bohužel jsem ji ani nedočetla.

06.08.2023 5 z 5