bonbonek bonbonek komentáře u knih

Domov pro Marťany Domov pro Marťany Martina Drijverová

Tato kniha, jelikož to byla povinná četba, mě moc nebavila, přišlo mi to jako o ničem, jako že to bylo jako z běžného života. Ale nakonec mě docela bavit začala, později jsem v knize našla ponaučení.

03.10.2020 2 z 5

Drákula  (převyprávění) Drákula (převyprávění) Lucía Mora (p)

kniha dost strašidelná, doporučuju spíš dětem 8+, protože já v mém věku jsem se díky ilustracím které byly hezky zpracované ale dost nevhodné a strašidelné, bála že mě drákula z ilustrací sleduje, nebo že z knihy vyleze. Proto jsem radši knihu nedočetla a vrátila do knihovny, abych měla klidný spánek:))

01.08.2020 1 z 5

Hlas ze záhrobí Hlas ze záhrobí Thomas Brezina

této knize dávám 3 hvězdy protože jsem to nedočetla protože mě to nebavilo. Docela se to táhlo, nebylo to tak strašidelné a detektivní. Tohle je jediný klub tygrů který mě nebavil, a který jsem nedočetla..

01.08.2020 2 z 5

Chrám hromů Chrám hromů Thomas Brezina

Knižní série Klub Tygrů nikdy nemůže zklamat!! Tento díl to dokazuje!!

01.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

kniha byla suprová, měla jsem ji z knihovny na měsíc přečetla jsem ji jednou, týden ležela v knihovničce a potom jsem ji četla znovu, což už jsem nestihla:(( Byly v ní krááásné ilustrace, a z knihy jsem se přiučila mnoho nových slov. Taky tam nepopisuje tolik Harryho pocity jako třeba v té neilustrované verzi. Bavila mě natolik že bych si ji klidně koupila a třeba dvakrát do roka ji přečetla:))) Knihu na 100% doporučuju!!

Drby z dívčích záchodků Drby z dívčích záchodků Rose Cooper

Této knize dávám všechny hvězdy, protože mě bavila. Byla vtipná, a něco holčičího jsem se i přiučila:)))

01.08.2020 5 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

no,nic moc.jako hodnocení ve škole dávám za 4

31.12.2019 3 z 5

Hřbitov dinosaurů Hřbitov dinosaurů Thomas Brezina

dobré ale nic moc o dinosaurech

20.10.2019 3 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Thomas Brezina

bylo to SUPER!!!!!kdo se rád bojí a má rád detektivky,tak je to pro něj:)

19.10.2019 4 z 5