BojácnéKuře BojácnéKuře komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malého prince mi doporučila sestra a myslím si, že mi to doporučila správně. Je to úžasná kniha a přiznám se, že se mi u ní chtělo někdy brečet. :D:D Doporučuji všem! :D

26.01.2015 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Myslím si, že ta kniha je napsaná podle pravdy. Do školy příjdou noví žáci a najednou se ti odcizí nejlepší kamarádka. Tahle kniha je spíš varování co všechno se ti zrovna v jedenácti letech může stát. Doporučuji. :D

Ségry a hromada malérů Ségry a hromada malérů Thomas Brezina

Knížky od Breziny jsou velice vtipné. Tahle série knih se mi velice líbila. Tentokrát budou muset Tinka s Lissi hlídat malé dítě a jako vždy při tom nadělají velkou spoušt'. :D

Chrám hromů Chrám hromů Thomas Brezina

Brezina píše skvělé detektivky, ale tahle kniha byla velice zajímavá a napínavá..... :D

24.01.2015 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Od této knihy jsem nemohla odtrhnout oči, stejně jako od těch ostatních. Rozhodně doporučuji. :D

24.01.2015 5 z 5

Výbuch bude v šest Výbuch bude v šest Alena Vostrá

Tato kniha sice není úplně podle mých představ, ale číst se to dalo nebo spíš muselo, protože jsem to měla jako povinnou četbu. :D

24.01.2015 3 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Tohle bylo něco strašného. Vážně, nemám slov.
Knihu doporučuji spíše fanynkám 1D, ale to já rozhodně nejsem, takže knihu musím hodnotit odpadem. :(

18.01.2015 odpad!

Brácha je superstar Brácha je superstar Karen McCombie

Myslela jsem, že to bude něco lepšího. Moc mě to nebavilo. Příběh je takový nudný. :(

16.01.2015 2 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Celá série Počertěné je prostě PARÁDNÍ! :D

16.01.2015 5 z 5

Ztracená, temná a znuděná (komiks) Ztracená, temná a znuděná (komiks) Robert Reger

Úžasný komiks! :D Emily je prostě nejlepší!

16.01.2015 5 z 5