bobulka999 bobulka999 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Nemám slov. Přečteno se zatajeným dechem. Neuvěřitelně citlivé téma a depresivní čtení, přitom jsem si i přesto přála, ať nikdy nedospěju ke konci. Chtěla jsem, aby příběh pokračoval, chtěla jsem víc. Tohle z hlavy jen tak nedostanu.

09.11.2023 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie je úžasná. Na čtení Deníku jsem se moc těšila, ale asi jsem čekala trochu něco jiného. Každopádně myšlenky a názory autorky jsou velmi zajímavé, určité části mě donutily zastavit se a zamyslet. O světě, životě, lidech, víře, kterou autorka nenásilně, často vtipně, přibližuje i “obyčejným smrtelníkům. Díky ní jsem o krok blíž pochopení.

09.11.2023 4 z 5

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Skvělé oddechové čtení, které dokáže překvapit i pobavit.

09.11.2023

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Možná to bylo nereálné ale vemte v úvahu,že autorce bylo 16 let když tu knihu napsala. ;) Já osobně bych to takhle napsat nedokázala. Zkoušela jsem psát příběhy a tomuhle by se nevyrovnaly. :D

05.08.2014

Agnes a Zakázaná hora Agnes a Zakázaná hora Veronika Hájek Hurdová

Skvělý příběh pro malé i velké, děti i dospělé, každý si z něj vezme něco, co zrovna hledá, potřebuje. Myslím, že není od věci se ke knize i vrátit s odstupem času, v jiných životních situacích. Podobně jako k Malému princi.

09.11.2023 5 z 5

Jsem velkým fanouškem Harryho Pottera, ale musím říct, že jsem se tohoto pokračování dosti bála (už jen proto, že je to napsané formou scénáře a já jsem si nebyla jistá, zda se v tom nebudu ztrácet, protože jsem nikdy předtím nic takového nečetla) a dlouho jsem váhala, zda si knihu koupit. Nakonec do rozsekl Ježíšek, když mi ji nadělil pod stromeček. (Ano, recenzi píši až v červenci :D) Tak jsem tedy dál neotálela a již o Štědrém večeru jsem se pustila do čtení... Začátek nebyl sice nic moc, celkem se celý děj vlekl. Ale nevzdala jsem to, něco ve mně mi říkalo, že tohle není vše, že tohle bude ještě dost zajímavé. A taky že jo. Nakonec mě knížka naprosto očarovala, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vždy se objevilo něco, o čem jsem chtěla vědět více. Desně mě zajímalo, co bude dál. A nevím, jak pro vás, ale konec (celé to rozzuzlení) pro mě bylo naprosto nečekané.

14.07.2017 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Celá série je naprosto úžasná! :) ^.^ ..akorát mě zaskočil konec:/ ..doufala jsrm, že Laurel zůstane s Davidem a ne s Tamanim,kterého jsem od začátku do konce neměla ráda:(( ..jsem zklamaná a naštvaná:(( ..ale alespoň si David někoho našel:)))

05.08.2014