Bleskovýčtenář Bleskovýčtenář komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečetla jsem jedním dechem, navíc mě potěšilo, že v Haně mají velkou roli lidé s mým příjmením :)

19.02.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Nechci tady rozebírat, jak se po přečtení téhle knihy cítím, protože nevím, jestli bych to vůbec dokázala vyjádřit... stalo se toho tak moc, a přitom, jako by to nestačilo. Jako bych teď měla čekat na další díl, a čekat ještě úžasnější konec, než jakého se nám dostalo. Chvílemi jsem Maas nesnášela za to, že nenapsala knihu, kterou bych mohla jednoduše předvídat a mávat nad tím rukou, jakože jsem to čekala... ale to je práve to, co děla autorku dokonalou, a co na jejích knihách nejvíc miluji...Můžeme Maas jen děkovat za to, že se s námi o tenhle příběh podělila

30.03.2018 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Nejoblíbenější kniha mého dětství! Dokonce i teď na ni moc ráda vzpomínám, zasměju se nad ní nebo mi vyhrknou slzy, jako vždy u dílu Jak jsem stonal :) Tenhle díl byl můj nejoblíbenější :D Někdy během mého sedmého roku jsem knížku bohužel ztratila, jak jsem ji všude tahala s sebou - ke kamarádce, na dovolený, na povinnou četbu mé druhé třídy...... I přesto, že jsem teenager, bych si knížku někdy v budoucnu znovu ráda koupila :)

02.09.2017 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jedno slovo. Příšerné. Normálně fantasy knihy miluju, stejně tak vlkodlaky a upíry, nebo čaroděje.... Ale tahle knížka byla od začátku do konce příšerná. Jediné, co se mi líbilo, byl popis postav, vzhledově. Jinak ne.

10.05.2017 odpad!

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Zamilovala jsem si autorovy knihy Muž jménem Ove a Babička pozdravuje a omlouvá se. I když byla tahle kniha také plná humoru, smutku, a především blbců, na ty dvě předtím to nemá :)

02.05.2021 3 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Upřímně, celé se to dalo číst jen kvůli Nikolajovi.. Alina a Mal mi celou knihu lezli jen na nervy, chvílemi to bylo už na facku. Nebo dvě :)

25.04.2021 3 z 5

16-03-20 16-03-20 Veronika Pekárková

Páni, knížka byla super. Vtipná, nápaditá, nepříliš zdlouhavá, přečtená jedním dechem. Ale. Co. Ten. Konec?? Jdu se vybrečet do polštáře

01.04.2021 4 z 5

Rozetmění Rozetmění Jay Kristoff

MILUJU. AUTOROVO. KAŽDÉ. ZATRACENÉ. SLOVO!!

30.12.2020 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Nevítaní mi připomínalo knihu Delirium. A to hodně, ze začátku. Později se pocit pomalu ztrácel, ale nezmizel úplně. Kniha má opravdu zajímavý námět, ale nezaujala mě tak, abych se pouštěla do dalšího dílu. Víc se mi od autorky líbila Drakie. A kdybych měla posoudit, zda byla lepší kniha Nevítaní, nebo Delirium, dala bych svůj hlas rozhodně Deliriu. Pro ty, kdo Delirium nečetli, doporučuji.

12.06.2017 3 z 5

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Nemohu hodnotit příliš kladně. Více mě tedy zaujal film.

13.05.2017 2 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Oproti ostatním knihám byla tahle nudná, nezajímavá, bez akce. Ale ten konec - ten byl úžasný. Smála jsem se jako blázen :D

17.01.2021

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Nádherná kniha. I slza ukápla. Nemohla jsem se odtrhnout.

12.05.2017 5 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Ve skutečnosti jsem čekala opravdovou parodii na Padesát odstínů šedi. Něco s novými postavami, ale stejným příběhem. Odstíny jsem si neoblíbila, takže jsem se na takovou parodii docela těšila, ale kniha pro mě byla zklamáním. Škoda...

10.05.2017 2 z 5