blackhorse blackhorse komentáře u knih

Ne, źe by se mi to nelíbilo... To ne, námět se celkem povedl, ale prostě už to nebyl Harry. Charakteristika těch postav byla jiná. Jakoby to byli nějací příbuzní. Ale ne Harry! A to mě mrzí. Ságu HP jsem milovala a miluju doteď a tohle mi to tak trochu........ No prostě zkazilo. :(((((( K HP mi to nesedělo. Je to škoda, ale je to tak. Nápad dobrý, ale jinak... :///(((

17.04.2018 3 z 5

Moc se mi nelíbilo, že to bylo napsaný jako scénář. Rozhodně to nebylo lepší než předešlých 7 knížek. Ale příběh HP to byl, takže dávám 3 *.

01.09.2017 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Hrozně moc se mi líbilo, jak je podán pohled na lásku a docela mě to změnilo. Moc doporučuju

07.03.2020 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Ta knížka je tak nepopsatelně nádherná!!! Na konci mě strašně dojímala věta: Nikdy nezapomeneme na naši starší sestru Jodie... Asi jsem vážně cvok. Úplně jsem se do příběhu vžila. Žila jsem společně s Pearl a cítila s ní. Jodie byla strašně hodná sestra... Moc se mi to líbilo... U konce i tekly slzy... Nikdy nezapomeneme na naši starší sestru Jodie.

29.12.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Harry Potter je super!!! Nej nápad na světě.

11.11.2017 5 z 5

Emily Vichrná a příšera z hlubin Emily Vichrná a příšera z hlubin Liz Kessler

Je prostě suprová!!!!!!!!!!!! :)))))))

04.01.2018

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Knížka byla SUPER!!!!!! Strašně by se mi líbilo být princezna. I když ty hodiny princeznování vypadaly fakt hrůzostrašně. Mia musí být bomba kámoška, Lana kráva a Michael k sežrání. :-) Strašně bych chtěla vidět ten film.

08.10.2017 5 z 5

Šepot v nebezpečí Šepot v nebezpečí Angela Dorsey

Naprosto boží knížka. Miluju koně. Angela Dorsay skvěle píše. Doporučuji.

04.06.2017 5 z 5

Čtyřlístek pro štěstí Čtyřlístek pro štěstí Jacqueline Wilson

Byla to nádherná kniha. Smutná a dojímavá. Můžu doporučit... ;))

04.03.2018 5 z 5

Adéla na svatbě královny Margot Adéla na svatbě královny Margot Silène Edgar

Knížka se mi moc moc moc líbila. Mám ráda historii a strašně se mi líbilo, jak na konci promlouvali k Adéle její rodiče, příbuzní, přátelé, aby se vrátila. Úplně mě to bralo za srdce. Mooooooooooooc DOPORUČUJI!!!!!!!! :))))) :DDD Kéž by ta kniha měla pokračování. To bych si určitě zamilovala taky, jako tuto knihu. Úplně jsem se do ní ponořila a na konci skoro brečela, co s tou Adélou bude. Nevýslovně krásná kniha, která se bude líbit každému, kdo má rád historii!!!

11.02.2018

Princezna školou povinná Princezna školou povinná Meg Cabot

Best!!! Ever!!! Olivie is super!!! :))))))

05.12.2017 5 z 5

Emily Vichrná a rybí ocas Emily Vichrná a rybí ocas Liz Kessler

Knížka byla SUPER. MOC se mi líbilo, jak se Emily proměňovala. To bych chtěla umět taky. Děsně se těším na další díl. TAKY bych chtěla prožívat takový dobrodružství. Ale jinak knížka byla napsaná dobře, byl tam dobrý nápad. Emily by byla určitě super kámoška. A ten ostrov byl VÝBORNÝ nápad. Ale chápu, že každýmu se líbí něco jinýho, no ne?

26.10.2017 3 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Knížka se MOC MOC MOC líbila. Je to poučné pro toho, kdo má sourozence.

29.08.2017 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knížka se mi líbila. Étienne mi připadal moc sympatický. Úplně jsem se do příběhu vžila. Příjemná oddechovka. Chtěla bych taky prožít takový dobrodružství.

28.08.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tahle kniha nebyla jedna z nejlepších, co jsem četla (a to jsem jich četla spoustu :-)), ale trochu jsem si z ní něco vzala. Kapesník jsem nepotřebovala teda kromě konce. A taky kdo už se v osmi letech s někym líbal, žejo? Ale jinak se něco dalo přečíst. ;-) Ale chápu, že se to někomu mohlo zdát smutný.

26.08.2017 4 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Bylo to tak tak... Úchvatné J.W. píše tak moc poutavě, že si někdy mysli, že to sama prožila... MOC MOC MOC DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!! :)))))) Ale tedy chudák Mary. Mít tak divnou mámu... :(((

04.01.2018

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

To bylo naprosto kouzelné. Mám ráda anděly, Jacqueline Wilson... Chudinka Jade, přijít o svou největší BFF... Přijde mi, že Jacqueline má ráda knížky tragické s dobrým koncem... Když nepočítám Moje sestra Jodie... Vždycinky se vžiju do role hl. hrdinky. Rozhodně doporučuji!!!!!!!!! :)))))))))

30.12.2017 5 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

SUUUUPR!!!! :))))))

09.12.2017 5 z 5

Jed červeného leguána Jed červeného leguána Thomas Brezina

Klub Tygrů nikdy nezklame!

19.11.2017

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Bára NIKDY NIKDY nezklame! Miluju Válkovou.

19.11.2017 5 z 5