BlackBunny BlackBunny komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Neřekla bych, že kniha patří mezi moje nejoblíbenější, ale mezi můj dobrý průměr určitě ano :D
Často jsem se ke čtení musela nutit, což není moc gut, ale i tak některé pasáže byly velice komické a vyčarovaly mi na tváři úsměv.
Navíc nemám ráda Margo, přišla mi hrozně sobecká a až nezdravě uzavřená.
Ale knihu si určitě zkuste přečíst a udělat si vlastní názor :)

18.12.2016 3 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

I když se řídím pravidlem: ,,Nesuď knihu podle obalu" tady se mi do toho moc nechtělo, byl to můj výběr z povinné četby, ke které má snad každý člověk trochu vrozeného odporu. I když je možná milovník knih :D. Musím, ale říct, že mě kniha mile překvapila, děj nikde nevázl a uměl překvapit, takže za mě super :D Klasický i neklasický román. Rozhodně doporučuji!

09.12.2016 4 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Dám vám radu. Předem se připravte na to, že hlavní hrdinka je manipulativní a sobecká mrcha. Přišlo mi, že celou knihu paní Bovaryová řešila to samé, dokola a dokola si stěžovala na muže, přitom kdyby nebyla tak slepá, všimla by si (snad), že doma měla muže, který ji miloval!
Avšak i přes toto negativní hodnocení je na knížce něco zvláštního, donutí vás (alespoň mě) zapřemýšlet nad lidským chováním a vzít si z knihy ponaučení do života.

29.12.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jestli si chcete přečíst opravdu kvalitní knihu, tak rozhodně doporučuji. :)

26.11.2016

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Knížka se na první pohled může zdát velice jednoduchá, ale to co se ukrývá uvnitř, vás naprosto ohromí! Kniha je krásně zpracovaná pro děti a pro starší generace obsahuje i nějaký hlubší smysl, což velice doceňuji. Smysl, který donutí zapřemýšlet nad minulostí. Kniha si mě opravdu získala!

11.12.2016 5 z 5

Do knihy jsem se jednoduše zamilovala, vtáhla mě do děje a já vše prožívala společně s hlavními hrdiny. Řekla bych, že nejvíce se mi líbila druhá kniha v pořadí, poté první a jako poslední třetí díl. Ohledně filmů si myslím, že tředí díl se mohl vlézt do jednoho filmu.
Všechny knižky jsem přečetla za jeden týden :D a musím říct, že tehdy jsem se nachodila do knihovny docela pořádně :D.

09.12.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Kniha se mi líbila moc, ale já prostě nemám ráda špatné konce.
BB

26.06.2017 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Nemám moc ráda přeslazené příběhy s hvězdičkovou budoucností a pocitem, že život je lehký, a všechno jde snadno, proto mě kniha moc nezaujala. Čekala jsem od Zoe příběh přesně tohoto typu, ale až tak moc slaďoučký jsem ho opravdu nečekala. Nechci knihu zbytečně hanit, určitě by se na ní našlo něco originálního a hezkého! Proto chci jen dodat, že tohle je pouze můj názor :D a ne každý ho musí mít stejný :D

11.12.2016 2 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Nevím, co napsat. Protože pro takto úžasnou knihu snad neexistuje žádné vhodné české slovo, které by zahrnovalo všechny mé pocity.
Kniha mě vždy celou až po uši pohltila a já se nemohla vůbec odtrhnout. Přesně takto si představuju kvalitní a čtivý příběh. Co na to víc říct? Kniha byla prostě KOUZELNÁ :)

03.12.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Myslím si, že co se týče obalu knihy a názvu, tak je to naprostá bomba, která upoutá oči snad každého. Ale ohledně obsahu si myslím, že už to nebude tak žůžové :D Podle mě byl nejlepší příběh Zasněžený expres od Maureen Johnson a ostatní stálo za starý trakař.
Ale co je jisté, je to, že knížka vám přinese vánoční náladu :D

18.12.2016 2 z 5