black.susi black.susi komentáře u knih

O duševním klidu O duševním klidu Lucius Annaeus Seneca

Malá sympatická knížečka, přečteno jsem měla během chvilky a ma fakt něco do sebe :-)

21.03.2011 5 z 5

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

Milion malých střípků se mi moc líbilo, tak jsem se hned vrhla na pokračování a upřímně jsem jím až tak nadšená nebyla. Že bych se přímo nudila to ne, ale nebavilo mě to tak jako střípky

06.03.2011 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

No čekala jsem, že kniha bude mít dlouhý "rozjezd", ale pořádně mě začala bavit až někde v polovině. Že bych se tu první polovinu vyloženě nudila, to zas ne, ale od Kinga jsem čekala víc. Druhá polovina už byla o dost lepší a fakt mě bavila. Ve výsledku kniha není špatná, ale myslím že King má i lepší než tohle.

04.03.2011 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Přitel mi doporučoval, ať si od Pretchetta něco přečtu, že se mi to určitě bude libit, tak jsem řekla, že začnu od začatku a pujčila jsem si Barvu kouzel a Lehké fantastično. Ze začátku mě to vcelku i bavilo, ale ke konci pořád míň a míň a abych dočetla Lehké fantastično už jsem se musela skoro i přemlouvat. Upřímně jsem čekala, že to bude lepší... až bude čas možná šáhnu ještě po nějaké Pratchettovce, ale prozatím mě moc nepřesvědčil

28.02.2011 3 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Osobně mám hodně ráda knihy o drogách a nečekala jsem, že narazím na něco lepšího než jsou My děti ze stanice ZOO, ale myslím, že můžu říct, že tohle lepší je. Četlo se to naprosto úžasně, přávě ten neobvyklý styl, kterým je kniha napsaná mě úplně dostal. Místy jsem málem přestávala dýchat a po dočtení knihy jsem asi ještě půl hodiny jen seděla a vstřebávala, co jsem právě přečetla.

14.02.2011 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

První díl byl lepší, to každopádně, ale přečíst se to pořád dalo a až napodruhé mi došlo, jak je to vlastně všechno nechutně romantické a slaďoučké, nebýt mojí úchylky na upíry asi bych už další díly číst ani nechtěla

12.02.2011 2 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jakože romantické slaďárny nemusím, ale tohle se mi líbilo, snad kvůli tomu, že mám tak trošku úchylku na vše, co se týká upírů. Přečteno dvakrát, porpvé česky, podruhé v anglickém originálu, ale potřetí už to číst nehodlám, dvakrát stačilo bohatě

12.02.2011 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Když jsem to začinala číst vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu a zezáčatku jsem popravdě moc nadšená nebyla ale pak se to rozjelo a já jsem nebyla schopná se od knížky odtrhnout, úplně mě to pohltilo...

12.02.2011 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Hned tak něco mě nedojme, ale na konci téhle knížky jsem brečela jako malé dítě. Fakt nádherný příběh. Přečteno mám hned dvakrát, jednou česky jednou v anglickém originále a film shlédnutý nesčetně krát

12.02.2011 5 z 5