Bigbany Bigbany komentáře u knih

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Asi jsem čekal od knihy trochu víc ,ale i přesto to bylo opravdu dobré. Čtení je to sice smutnější,každopádně příběh zajímavý a hlavně čtivý.

18.10.2022 4 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Začátek mě moc nebavil, ale čím jsem se dostával v knize dál, tak se to postupně zlepšovalo. Konec sem nečekal a už jen kvůli tomu stojí za to si knihu přečíst.

05.10.2022 3 z 5

Útěk na koloběžce Útěk na koloběžce Luboš Pavel

Laurin se vydává na cestu za svou přítelkyní Simonou. Během výpravy se musí vypořádat nejen se svým hendikepem ,ale také s lidmi na které narazí,protože ne každý má pro jeho cestu pochopení. Milé a pohodové čtení.

07.09.2022 4 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Začátek se mi líbil , potom už to bylo slabší. Škoda, že Michelle nedostala v knize více prostoru. Každopádně kniha to nebyla špatná a člověk si z příběhu odnese několik poznatků. Kdyby konec dopadl trošku jinak,tak by hodnocení bylo vyšší.

30.08.2022 3 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Mezi krásou a ošklivostí...Kniha je krásná a zároveň smutná. Název je opravdu trefný.
Okamžitě jsem se začetl a snažil se poznat proč se Wavy chová, tak jak se chová. Rád bych se víc rozepsal,ale nerad bych více prozrazoval. Takže za mě 11 bodů z 10. Určitě se k ní znovu vrátím. :)

11.08.2022 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha se četla sama a příběh krásně plynul. Takový pohodový thriller,který patří k těm lepším.

06.07.2022 4 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Kniha se četla opravdu sama ,byli zde vtipné pasáže a pak ty naopak smutnější.
Hrozně jsem Alici fandil a vlastně jsem celou dobu netušil jak kniha dopadne.
I přes stále se zhoršující zdravotní stav se snažila Alice být pozitivně naladěná a veselá.
Kniha stojí za přečtení .

17.05.2022 4 z 5