Bibi23 Bibi23 komentáře u knih

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Přečtena velmi rychle. Autorka opět nezklamala.

09.02.2020 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Další kniha, která mě vtáhla do děje a četla se krásně. Některým sestřičkám jsem opravdu fandila a už teď se těším na další díl.

30.01.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Carter opět nezklamal. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji.

15.11.2019 5 z 5

Dvojitý kríž Dvojitý kríž Chris Carter

Moje první "Carterovka" a okamžitě jsem koupila další. Napínavá, velmi čtivá, nejde odložit z ruky.

05.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto úžasná!!! Doporučuji přečíst všem ženám. Někdy je lehké odsoudit chování žen, které zůstávají právě s tímto typem mužů, ale až po přečtení knihy pochopíte, "proč" je odejít tak těžké...

05.09.2019 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Moc dobře se četla. Krásný příběh. Doporučuji

21.07.2019 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná, nádherná, nádherná... Jedna z knih, kterou jsem nedokázala odložit. Krásný příběh, každá stránka vás vtáhne do děje i do prostředí. Rozhodně doporučuji.

05.03.2022 5 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Úžasná kniha, jedna z TOP. Kdybych na začátku věděla, jaký spád dostane a jak nebudu umět přestat číst, zkusila bych číst pomaleji.

01.01.2022 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi čtivá kniha, vtáhne vás do děje, od druhé poloviny neodložíte až do přečtení. Jedinou hvězdičku strávám za příliš rozsáhlé popisy hub, ale chápu, že už dle názvu knihy to jinak nešlo.

17.03.2020 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Vlastně jako vždy od Chrise - suprovní, velmi čtivá. Za 3 dny přečtená. A ten závěr za mě 1* - naprosto nečekaný...

03.02.2020 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Škoda, že nejde udělit více *. Velmi dojemný příběh, který byste chtěly a zároveň nechtěly prožít. Opět jsem "zaslzela". Stojí za to přečíst.

23.08.2019 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Jedna z nejemotivnějších knih o Osvětimi. Možná i díky tomu, že je vyprávěna z pohledu tehdy 10ti leté dívky. Tolik krutosti a přitom statečnosti v jedné knize jí dává vyjímečnost.

20.08.2019 5 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Moc krásná kniha, velmi věrohodně popsaný příběh. Prožívala jsem s hrdinkou každou emoci. Škoda, že po "radosti" přišel takový konec.

06.08.2022 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Další z nádherných knih autorky. Až neskutečně mě vtáhl do dávné doby, abych prožívala lásku i trápení hlavní hrdinky. Moc krásný příběh.

31.03.2022 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Moc krásná kniha, která vás vtáhne do děje, ale i chytí za srdce. A jako u jedné z mála, na konci jsem měla v očích slzy.

03.07.2021 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Tak tuhle knihu si rozhodně nenechte ujít, je nádherná. Pohled na týranou ženu úplně jinak - citlivě, nenásilně a přitom se všemi hrůznými situacemi a násilnostmi. Už si neřeknete, proč ženy v takovém případě od násilníka neodejdou, ale kniha Vás přinutí vžít se do nejtěžších pocitů i rozhodnutí, která jsou tak nesnadná udělat.

20.11.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Skvělá, úžasná. Stále jsem ji nechávala na později a teď jsem ji přečetla za dva dny. Děj má spád a je neuvěřitelně zajímavý. Mohu jen doporučit.

24.08.2020 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Moc hezký příběh. Některé okamžiky jsem skoro prožívala s hlavní hrdinkou. Doporučuji.

09.11.2019 5 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Velmi smutná realita - chvílemi jsem ji musela odložit a přijít na jiné myšlenky. I přesto doporučuji přečíst.

24.07.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Už od počátku velmi zajímavý děj, knihu nešlo odložit. Perfektní popis z obou stran postav, včetně myšlenek, které jim běží hlavou. Doporučuji.

21.03.2022 5 z 5