bezzink Online bezzink komentáře u knih

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Za me TOP ze serie. Nadherna Afrika, dechberouci, smutny, krasny zivot Cecily, slozita osobnost Electry, spisovatelsky um Lucindy, proste smekam.
Velice me mrzi, ze autorka uz neni mezi nami. Dekuju ji, ze tuto serii dopsala a obdivuju ji, ze si dala takovy zavazek dokoncit sve dilo.
Pred smrti jeste sdelila nejdulezitejsi pasaze ohledne toho kdo je Tata Sul svemu synovi, ktery se zavazal, ze posledni knihu serie: ´Atlas: The story of Pa Salt ´ dopise k vydani na jare 2023. Tak hodne stesti. :)

22.09.2021 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Mam opravdu rada knizky, kde se prolina minulost a pritomnost a rozpletaji se rodinna tajemstvi. Coz mi tato kniha poskytla, takze za me doporucuji. Nicmene ze zacatku jsem se nemohla poradne zacist a prezdivka “Tata sůl” me fakt iritovala. Plus pokud jsem spravne cetla mezi radky, myslim, ze tusim tu tajnou nit ustredni zapletky, ktera bude vysvetlena v 7. knize. Nemam rada, kdyz nejakou zahadu rozlustim predcasne, tak snad se mylim, ale to se uvidi az v 7. knize. :)

25.08.2020 4 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Uzasna kniha. Nekolikrat mi vehnala slzy do oci. Knihu ukladam do doporucnych a autorku do oblibenych. :) Diane ma vydane dalsi 4 knihy od roku 2015, snad tech se jeste dockame.

25.07.2020 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak vazeni, po 3,5 mesicich mam docteno. Uz to samo o sobe rika, ze to zrovna ctive nebylo. Prirovnala bych toto dilo ke rceni ''Stokrat nic umorilo osla''. Nejvetsi fail knihy byl samozrejme nelogicky dej a nedovysvetleni nekolika momentu v knize. Dalsim rusivym elementem byla osoba pana Servaze. SPOILER: Ac si myslim, ze ty jeho uzkosti a poceni atd mohli byt tak trochu i vedlejsim ucinkem te drogy co mu davkoval soudce, stejne tam techto emoci bylo zkratka too much. Nekteri tu pisete, ze to ukazuje jeho lidskost. Za me to ukazuje jeho citlivost, coz samozrejme neni vubec spatna vlastnost, ale tak trochu se nehodi do kramu, pokud mate byt ostrilenym policistou. Nepotrebuju zrovna Jamese Bonda, ale klidne by stacil zivotem oslehany tvrdak jako treba Robert Hunter nebo takovy Poirot ci Maigret jakozto dedukcni mistri s chladnym pohledem na vec. Obavam se, ze po druhem dilu uz nesahnu.
Update: Pokud tu nekteri pisete, ze Minier dokazal krasne popsat mraz a celkovou atmosferu krajiny, zkuste si precist Petera Maye a jeho serii Ostrov Lewis. ;)

04.07.2018 2 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Po dva dny kolem me pritel chodil s kroutici hlavou a nechapavym pohledem. Po dna dny jsem nemohla delat nic jineho nez jen cist a cist. Po dva dny se u me stridaly emoce smutku a radosti. Po dva dny jsem se smala a brecela a jen ve vyjimecnych chvilich jsem se dokazala venovat taky tomu realnemu svetu. Umim si zive predstavit, ze jedine, na co pritel v poslednich dvou dnech myslel, byl obrazek plapolajici knihy v krbu a navrat jeho drahe polovicky na zem. :)
Chci tim rict, ze me toto dilo hluboce zasahlo. Verim, ze existuje mnoho strhujicich pribehu, ale tento ziskal me srdce. A taky jsem si pripomenula, jak jsme chodivali s tatou poustet draky na kopec nad babiccinym domem, na vzpominku dlouho zapomenutou, a to mi vykouzlilo usmev na rtech.

31.05.2016 5 z 5

Elixír mládí Elixír mládí Tess Gerritsen

Tato ranna kniha Tess Gerritsen byla fajn. Cetla se rychle, behem jednoho dne bylo po vsem :) Samozrejme ale souhlasim s ostatnimi, ze novejsi knihy jsou jiz lepe napsane. Muze to byt take prekladem, ktery mi prisel misty kostrbaty a s podivnym slovosledem. Jinak ale to byl poutavy pribeh a minimalne 4 kvezdy si zaslouzi.

30.07.2015 4 z 5

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Mne se tenhle dil libil moc. Annabel byla sverazna, drza a Jarred zas dost nakoukanec, ale v jadru mekota. Ostatne jako vsichni tihle “nicemove . :)) V knizce bylo celkem prevykricnikovano! Same hadky, vasen, jiskry, touhy. Za me ANO.

07.05.2024 5 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Takovy pekny prumer. Oproti predchozim dilum musim hvezdu ubrat. Chvilemi to bylo skutecne hloupe a detinske. Co ocenuji je velky prostor pro Rosalindu a Griffa. :)) Konec teda opet hloupoucky, ale tak i mistr tesar se nekdy utne.

04.04.2024 3 z 5

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

(SPOILER) Za me tedy ano, ano a ano. Je to jednoducha romanticka jednohubka. S nejakou realitou to nema mnoho spolecneho. Ale no a co? Nekdo tady psal, ze bylo od zacatku jasne, jak to cele dopadne. No tak to je snad jasne pokazde ne? :)) Je nam vsem prece zrejme, ze Connora do te souteze nejak zatahnou, aby to melo happyend, ale jednoduse nas bavi sledovat tu cestu. Je to proste oddechovka, pohadka o lasce. A za me dvojka lepsi nez prvni dil.

07.03.2024 4 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

No, co k tomu rict? Zacatek jeste usel, ale jakmile se to prehouplo do fyzickeho kontaktu, slo to susem dolu. Pribeh byl vazne dost zvlastni. Vlastne stale nevim, co si mam myslet o Olive? Prisla mi v podstate uplne mdla, nijaka, nezajimava, trapna, o nicem, povahove uplne plocha. Co na ni Jason videl krome toho, ze byla teda nadherna a mela nadherne zelene oci?
Kvuli nekterym vyrazum v knize jsem si skoro musela vypichat oci. Mega prehnane rolovani kondomu a 4 orgasmy behem jednoho sexu, to jako really?! Prvni polibek a skorosex na podiu pred lidmi je ok?
A proboha, jaky naklepavani? Nebo lizani dolicku? Ten preklad je absolutni skandal!
Sakra, proc tu neni k dispozici smajlik, co prevraci oci?

30.01.2024 2 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

(SPOILER) Evie Dunmore pise opravdu fantasticky! Hattie je jednoznacne hrdinka sve doby. Skandal neskandal. To silene znevyhodneni zen, ktere jsou jen majetkem muze. Zena nemuze pit alkohol, ani se chytit za ruku muze, natoz ho polibit nebo se vubec vydat do parku bez garde! Prvni sex az pri svatebni noci. Ale muz muze absolutne vsechno. A opravdu se mi moc libilo, ze si to Hattie nenechala libit. Ac jednoznacne mela svobody a podpory od manzela dost, dokazu pochopit, o co ji slo. Kazdopadne ta blbost s Matthewsem byla strasne zbytecna. To bych uplne vypustila a nahradila to vice rozvinutym koncem. Ale souhlasim, ze treti dil je i za me nejlepsi.

05.01.2024 5 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Dustojne zakonceni, to ano, ale ctive? Az do strany cca 250 jsem se nemohla zacist. Ani nevim, cim presne to bylo. Ale dost mi vadilo, ze uz si nepamatuji detaily z predchozich knih. Verim, ze kdybych cetla vsech 8 knih najednou, melo by to pro me uplne jiny dosah.
Nektere veci byly nedomyslene nebo prehnane. Hlavne nektere duvody adopce.
Jinak pribeh je to bohaty a urcite zajimavy, ale vazne doporucuji precist najednou, at z toho ma clovek lepsi pozitek.

11.11.2023 3 z 5

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Pekne, moc pekne. Az na ten prepaleny zaver. Proto musim jednu hvezdu strhnout. Kazdopadne ale vse jiz bylo receno pode mnou. Je to ctive, vtipne, zhave. Eroticke sceny jsou vazne sexy, chemie a napeti by se dalo krajet.
Za me palec nahore a doporucuji.

20.10.2023 4 z 5

Kancl po italsku Kancl po italsku Anna Nicoletto

Ach, konecne taky ich-forma a vypraveni z obou pohledu! Urcite si tenhle pribeh nenechte ujit. Byla to jizda. Hate to love teda ve vsi parade. Nekdy ale az zbytecne moc. Edoardo uz mi chvilemi pripadal fakt jako netvor z ledu! Kazdopadne clovek se diky extremni ctivosti pomerne rychle dostane k tomu klasickemu bodu zlomu, jednorozcum a duze.

07.08.2023 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Prijemne, mile, ctive, jednoduche, nehluboke.
Asi jsem cekala trochu vic, emoci tam sice bylo mnoho, ale ne ty vasnive, s jiskrou, tepajici chemii, proste chapeme se.
To mijeni hlavnich postav v minulosti bylo celkem zajimave a neotrele. Ale prislo mi, ze obecne uz se miji trochu moc. Potkavat se jednou za mesic, za dva, mezitim spolu v podstate vubec nekomunikovat, to mi v romantarne jaksi nestaci.
Kazdopadne hodnotim jako lepsi prumer - 3,5 hvezdy.

27.07.2023 3 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Mile, ctive, pohodove. No ale dost mirne, fadni, na povrchu, bez chemie, bez vetsich emoci. Takove spis kamaradske.
Soucasny pritel je samozrejme vykresleny jako povrchni, sobecky, nudny karierista. Budouci pritel naopak hodnoucky, milujici, klidny, proste vitez. Bylo to zkratka az moc cernobile, nalinkovane.
No ale na leto - mila oddechovka. :)

01.06.2023 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kdo mate chut na nenarocnou, jednoduchou, romantickou jednohubku, tak smele do toho. Davam 3 hvezdy, protoze za me je tohle prumer. Ale urcite je to ctive, hrave, nudit se nebudete.
Jen teda nevim proc byla Haley vykreslena v podstate jako seda myska, kdyz se pak chovala ve vsem totalne sebevedome. A tech 5 let beze slov - no nevim. Stacilo by tak rok, aby to bylo vic uveritelne.

01.04.2023 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Po dlouhe dobe jsem oprasila taky trochu toho YA zanru a musim si priznat, ze uz asi vazne nejsem cilovka. :)) Ale knizka je to kvalitni a v mych nactiletych letech bych ji primo zrala. Jen nepochopim, ze nekdo kolem sebe rok krouzi a nevyjasni si hned, jak se veci maji. Ale holt lidi jsou ruzni a tak to ma asi byt.
Jinak komu dalsimu pripominal Lennon Ephrama a Brett Brighta z Everwoodu? :))

21.02.2023 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Davam hodne, hodne slabe 3 hvezdy. Nejhorsi Chris Carter. :( Dej - nula, vysetrovani - nula, napeti - nula, zvraty - prehnane, nelogicke, vysvetlovani vsem dokola jak je Lucien nejvic genialni a zrudny psychopat, co kdy zil - minus 800 bodu, totalne marna policie a milion tech dalsich utvaru, vysetrovani formou cekani na telefon - unavne, popisy vlivu vybusniny na lidske telo - otresne, zbytecne, preskocila jsem, ohrana fraze “ hodne ctu”.
Jediny Chris Carter do ktereho jsem se musela nutit.

29.01.2022 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

K serii Off Campus se vracim po nejakem case, kdy jsem si dala pauzu od cervene = chapej sexualni knihovny. Za me je to porad jenom prumer. Nepopiram, ze by to nebylo vtipne a ctive, ale na muj vkus az moc hnane do toho sexu na ukor deje.

05.09.2018 3 z 5