betyy betyy komentáře u knih

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

naprosto souhlasím s posledním komentářem JPO , už jsem četla teda knihy, u kterých mi při popisování scén více lezly oči z důlků. Nevím, celkem mě to zklamalo. Přeskakování, předjímání typu : a to nevěděl, že už tou dobou nebude naživu mi celkem vadilo... celkem zklamaná jsem, čekala jsem o hodně víc

26.11.2014

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

super, skoro jedním dechem :)

06.10.2014 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jedním slovem super. Dnes jsem půjčila další - Dvojitý kříž, tak se těším

17.04.2015 5 z 5

Ledová oběť Ledová oběť John Sandford (p)

super, super, super!!!

01.02.2015

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Håkan Nesser

Moje první kniha od tohoto autora. Líbila se mi, až teda na ten konec - vrah. Přišlo mi to, já nevím... urychlené, sice nečekané, ale trapné. Teda můj osobní názor. Jinak kniha jako celkově se mi líbila a četla se dobře :) a určitě si pár dalších přečtu

16.01.2015

Nahá oběť Nahá oběť John Sandford (p)

skvělé, jen trochu moc policajtů, vyšetřovatelů a agentů, ve kterých jsem měla zmatek, ale jinak absolutně super. nečekané akce, napětí od začátku.... doporučuji a určitě není poslední, kterou jsem od tohoto autora právě dočetla

21.10.2014 5 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

od začátku do konce jsem se nemohla odtrhnout. Trochu mi trvalo než jsem se vyznala v tom kdo je kdo, ale celkově kniha úžasná a souhlas s tím, že L. Jackson je skvělá, dokáže upoutat a překvapit

01.10.2014 5 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

nemůžu si pomoct, prvních 200 stránek jsem se nudila a přemlouvala se, abych knihu neodložila. druhá půlka už byla dobrá a konec super a napínavej

01.10.2014

Modlitby klína Modlitby klína Charlotte Roche

po pár stránkách jsem odložila....

10.12.2015

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

chvíli trvalo, než jsem se začetla. Na konci když jsem odevzdávala knihu do knihovny, moje slova byla : naprosto šílený. v dobrém slova smyslu. Velký dojem na mne kniha udělala a dlouho jsem nad ní ještě přemýšlela a usínala jsem s pocitem, kdo ví co se mi za hrůzy bude zdát a to se jen tak nestává, protože jsem docela dost otrlá povaha :)

17.04.2015

Zlá krev Zlá krev John Sandford (p)

perfektní, šokující. ze života ... bohužel, to se na světě děje.

20.02.2015

Andaluský přítel Andaluský přítel Alexander Söderberg

já četla a souhlasím, první skoro polovinu jsem měla chaos v tom kdo je kdoč, ale četal se mi dobře. prostě super kniha. Nevíte jeslti už je další díl (y) ? díky

09.09.2014

Pomsta Pomsta Val McDermid

S Tonym a Carol jsem taky vše už přečetla. Pomsta je skvělá knížka, jen jedno mi teda vadí, ten konec byl uspěchaný a až moc neuvěřitelný... nevím, konec mi zkazil dojem, jinak jsem byla nadšená jako vždy :)

04.09.2014

Pomsta Pomsta Val McDermid

tak já můžu říct, že začtená jsem teda hned a tohle je jedna z mála knih, kterou jsem ještě nečetla. Jinak ze série s Tonym Hillem mám přečtené asi všechny. Je to nej autorka a už se těším až si Pomstu přečtu.

30.07.2014