BellaBernasconi BellaBernasconi komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Podle mě mnohem lepší než Námi to končí. Zajímavý nápad, dlouho nad tím budu ještě přemýšlet.

07.01.2024 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Na začátku trochu slabší, ale postupně se to rozjede a posledních 150 stránek jsem se nemohla odtrhnout. Jen mě mrzí ten konec. Byla bych radši, kdyby to prostě skončilo. Do dalších dílů se asi pouštět nebudu.

23.12.2023 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Vztah Colina a Penelope se zdá na začátku, tak moc odlišný než na konci, že je to člověka až zaskočí. Je to zatím jediná série kterou mám doma celou a je to opravdu krásně barevné.

Zrazená Zrazená Kiera Cass

U téhle série si člověk musí uvědomit, že to není Selekce a ani už další Selekce nebude. Asi vždy už to bude "horší" než Selekce.
Je krásná kniha, jen je škoda, že první díl je takový jaký je.

23.12.2023 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Na stmívání jsem se dlouho těšila, a když se mi kniha dostala do rukou...byla jsem ohromena. Edward jako zachránce princezny a Bella jako ta princezna. Ikdyž musím přiznat, že ta princezna byla tvrdá.

30.09.2021 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Vždycky jsem se těšila až jednou budu dost stará na to abych si to přečetla a pochopila to. Když jsme to letos dostali do povinné četby, říkala jsem si, že už nastal ten čas. Já se nemohla dostat přes 50 stránku a zbytek si musela pustit jako divadelní hru. Je to poprvé, co jsem nepřečetla povinnou četbu a stydím se za to, ale mám pocit, že je to tak známý příběh, že víte o čem je aniž byste to museli číst. Doufám, že před maturitou to ještě stihnu přečíst a najít to o čem všichni mluví.

28.05.2024 2 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

myslíte si že popelka je naprosto jednoduchý příběh a nejde už napsat jinak? OMYL! Tahle kniha je toho důkazem. Upřímně příběh popelky miluju a co víc má to i další díly! Trochu mě zklamal ten konec, protože jsem čekala trochu něco jiného, ale zážitek z knihy mi to nekazí

28.05.2024 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

OMG, já tu knihu tak miluju! Poprvé jsem dvory začala číst, protože měl vyjít tento díl a chvíli i přemýšlela, jestli všechny ty tlusté knihy nepřeskočit a nevrhnout se rovnou na tuhle. Já ji miluju. Je to promyšlené, není tam asi tolik příběhu jako v předešlých dílech, ale vůbec to nevadí, protože je to (domyslete si to správné slovo, teď mě to pravé nenapadá) a potřebujete to!!!

28.05.2024 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Asi jsem od toho čekala něco víc, ale je to takové jednoduché a milé

22.04.2024 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Miluju v téhle knize setkání určitých lidí, škoda jen že je to skoro jediná zajímavá věc na celých 720 stránkách

22.04.2024 4 z 5

Harry Potter: Kouzelnický almanach Harry Potter: Kouzelnický almanach J. K. Rowling (p)

Myslela jsem si, že to nepotřebuju, ale pak jsem si jen užívala prohlížení obrázků a text úspěšně ignorovala. Ta kresba je nádherná a ty písmenka k tomu prostě nepotřebujete.

08.04.2024 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Susan Lee

Myslím, že jsem čekala velmi málo. Příběhem to byla jedna z mála knih z minulého roku, která mě zaujala, ale velmi jsem si jí užila. Něco takového jsem opravdu nečekala a baví mě ten originální název, protože nic tu knihu nevystihuje tolik, jako její název.

26.02.2024 3 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Eloise v seriálu mám asi radši, ale to jak tady působila najednou dospěle bylo až obdivuhodné. Na tento díl jsem se dlouho těšila a byl to takový průměr, ale samozřejmě, když máte rozečtenou sérii, jen tak jeden díl většinou nepřeskočíte.

26.02.2024 3 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Na Kasie West asi trochu slabší, ale hezká kniha s příběhem to je pořád. Vždycky, když nějakou knihu od ní dočtu, zamyslím se jestli čtu víc fantasy nebo conterporary, ale pořád nevím

Cesta za štěstím Cesta za štěstím Jenn Bennett

Není to vůbec špatná kniha, ale na Jenn Bennett to je opravdu slabší. Na to jak je Na jedné vlně a Kudy ke hvězdám výborné tohle bylo až špatné a je to hrozná škoda.

23.12.2023 2 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Druhý díl není tak dobrý jako první, ale pořád velmi dobrý příběh. Musím říct, že se nemůžu dočkat na ten třetí.

P. S. Stále Tě miluju P. S. Stále Tě miluju Jenny Han

Filmy jsou v tomto případě asi lepší než knihy. Je to fajn příběh, něco jednoduchého a nenáročného, co vás vytáhne ze čtecí krize, ale zároveň to je takové trochu o ničem. Bohužel bych v tuto chvíli doporučila spíše kouknout na film a neprosedět několik hodin až dní nad tímto.

23.12.2023

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Pokud se vám nelíbil "první" díl, do tohle se nepustíte. Prožít s postavami ještě pár chvil je to první, co chcete po přečtení dobré knihy a tohle bylo snad ještě lepší než samotná kniha.

23.12.2023 4 z 5

Co se stane na Twitteru... Co se stane na Twitteru... Emma Lord

Docela jednoduchá kniha, která má skvělou zápletku, i když má rychlý konec, je to hezké čtení.

25.04.2022 3 z 5

Zrazená Zrazená Kiera Cass

Zaslíbená se mi líbila. Zrazená však předčila mé očekávání. Přestože miluju všechny knihy od Kiery Cass, Zrazená byla něčím zvláštní. Etan se mi líbil, to jeho pošklebování mi vždycky zvedlo náladu.

30.08.2021 5 z 5