Beda06 Beda06 komentáře u knih

Nová země – Objevte v sobě smysl života Nová země – Objevte v sobě smysl života Eckhart Tolle

Moc pritomneho okamziku a Nova Zeme je pro me Bible. Prirucka pro uvedomeni,pochopeni a probuzeni v zivote. Velmi doporucuji

12.01.2017 5 z 5

Musim rict ze E.Tolle je mi sympaticky clovek. Tim cim si si v zivote prosel ho obdivuji. Koukam i na jeho video-prednasky a myslim ze jeho duchovni teorie je pro kazdeho. Knihu mam jako Bibli a doporucuji i Novou Zem co napsal jako volne pokracovani

Tantra spiritualita a sex Tantra spiritualita a sex Osho

Knihu jsem dostala k narozeninam a moc se mi libi. Osho je velmi specificky a razny ve svych nazorech. Cetla jsem vice knih od nej. Knihy nepsal, jen jeho studenti a posluchaci z jeho vypraveni co delali audionahravky sepsaly knihy. Osho si i castokrat protirecil aby nevynikl dalsi druh nabozenstvi nebo vovy druh duchovniho uceni. Byla to jeho fylozifie. Rikaval ze kazde rano se probudil jako mimino a zacinal kazdy den na novo s tim ze si nepamatuje vcerejsek i to co rikal. Jinak Se vsim souhlasim, v teto knize popisuje rozdil mezi jogou a tantrou....Ale vice lidi mi rikalo ze Osha nemusi coz nesoudim. Kazdy cte co je mu blizke

12.01.2017 5 z 5

Co z vás (ne)dělá buddhistu Co z vás (ne)dělá buddhistu Dzongsar Jamyang Khyentse

Me se osobne kniha moc libila a musim rict ze s autorem se vsim souhlasim. Rika popravde jak se veci maji bez omacek. Popisuje obecne 4 vznesene pravdy priklady ze zivota aby to bylo pro kazdeho uchopitelne. Cetla jsem nekolik knih o Buddhismu ale tato je moje prvni a nejoblibenejsi. Kazdemu komu ji dam precist tak ji chvali. Kdyz jsem ji cetla po druhe tak jsem prichazela na nove veci ktere mi prvne unikly. Trochu slozitejsi cteni se zamyslenim ale je v ni obsazeno velke moudro. U me za 5 hvezd

Minulé životy Minulé životy Atasha Fyfe

Kniha se mi libila u nekterych kapitol jsem se rozbrecela protoze jsem mela pocit ze se pise u mem zivote, o moji dusi. Jsou tam pekne pribehy i sikovna teorie. Doporucuji

Mudry - jóga prstů Mudry - jóga prstů Gertrud Hirschi

Paradni prakticke rady jak procvicit prsty, telo, mysl, ducha, transformovat vedomi atd. Krasne popsane a nekraslene mudry co vlastne znamenaji. Velmi doporucuji.

Raw kuchařka Raw kuchařka Ria Trefl Nová

Moje prvni uvodni raw kucharka. Je tam seznameni s co RAW znamena, teorie, doporuceni kuchynskych robotu a super recetpty. Pochvaliju si recepty na raw nepecene chleby

Učebnice sebelásky Učebnice sebelásky Lucie Kolaříková

Doporucuji tuto knihu. Mela jsem pocit za autorka pise o mem zivote, o mem soukromi, pocitech, detstvi, myslenkovych pochodech.... U nekterych pasazi jsem se rozbrecela protoze se dotkly meho srdce. Myslim ze kazda zena se v teto knize najde. Po precteni prisla velka uleva, ale hodilo me to jinam. Snazim se odprostit od ega a citim se jeste lepe. Kniha ma velke plus. Prodavam ji, kdo ma zajem ozvete se mi

11.01.2017 5 z 5

Tvořivá síla čaker Tvořivá síla čaker Anodea Judith

Nebylo to spatne cteni, celkem i motivacni s praktickými rady, ale uz jsem asi nekde jinde. Ctu jine knihy a snazim se odprostit od svych prani a byt stastna kazdou chvilku. Prodavam tuto knihu, kdo ma zajem muzete se mi ozvat.

11.01.2017 3 z 5