Beaver Beaver komentáře u knih

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Přečetl jsem všechny knihy LZ v pořadí, jak je napsal. První jednoznačně nejlepší, pak to mírně upadá. Bohužel jsem nepřišel na chuť jeho stylu humoru, dokonce mi připadalo, že z jeho snahy být za každých okolností vtipný se stává křeč a někdy jsem se cítil i trapnost. Méně sebestřednosti by také neškodilo. A rovněž jeho tzv. filozofování mě neuchvacovalo, ale asi proto, že jsem se s jeho závěry a názory moc neztotožňoval.
Na druhou stranu je vidět, že má rád češtinu a umí ji dobře využívat. Jinak pozitivně hodnotím zajímavé informace ze života místních lidí, určitě jsem rád, že jsem na jeho knihy narazil.

17.07.2021

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Skvělá kniha, o poznání slabší než Budeš tam, ale i tak vysoce nadprůměrné počtení, zvládl jsem to za dva dny. Konec hodně překvapivý a naprosto nečekaný. Jako určitou náhražku za jeho oceněný román A potom si sežeňte film Afterwards, který byl předlohou.

19.11.2012

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

mám slabost pro knihy Dana Browna, protože se od nich nemohu odtrhnout a to v plné míře platilo i zde. Takhle čtivý je snad už jen
Stig Larsson....

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

škoda, že se tahle kniha ke mně nedostala dříve. Teď už ji mají všechny mé děti. Opravdu povinná četba.

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

skvělá kniha, také mi ukápla slza, lze jen doporučit

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Velmi příjemné počtení s výborným závěrem...

Desáté proroctví Desáté proroctví James Redfield

po prvním díle značné zklamání, o napínavosti nemůže být řeči a dějově je to značně chudé

08.11.2012 1 z 5

Tak chladná řeka Tak chladná řeka Michael Koryta

zůstalo v mnohém za očekáváním, minimum napětí, mnoho zdlouhavých a nezáživných pasáží, neúměrná délka

08.11.2012 2 z 5