beatadudova beatadudova komentáře u knih

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knihu jsem četla už před nějakou dobou, ale pocit z ní mám stále stejný. Čekala jsem od ní mnohem víc a hodně mě zklamala. Příběh měl obrovský potenciál, ale ten bohužel nebyl plně využit. Celé se to tak divně táhne a konec je naopak velmi zbrklý a rychlý i když musím uznat, že pro mě byl trochu nečekaný. Na mě bylo v příběhu až moc postav, které hrály nějakou důležitou roli a na konci jsem se už ve vysvětlení Simonovy vraždy začala ztrácet. A protože se ve vypravování příběhu střídá postav tedy hned pět, za chvíli už nebudete mít přehled ve všech rodinných příslušnících, partnerech i problémech, které hrdinové řeší. Oceňuji skvělou obálku a nápad, ale nejsem si jistá, jestli se ke knize ještě někdy vrátím.

24.03.2018 2 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Kniha mě velmi mile překvapila. První dva díly nebyly špatné, ale některými částmi jsem se dost prokousávala. Přišlo mi to takové moc dokonalé, sladké a uhlazené a když nastal nějaký problém, přišel mi hodně nucený, jak kdyby ho autorka do příběhu vložila jen aby nešlo všechno až moc hladce. Ale v téhle knize se to už naštěstí nemotalo jen okolo Noaha, ale Penny poznává nové lidi, prostředí a musí také čelit novým potížím a výzvám. Děj byl tak akorát akční a tak jsem se do této knihy mnohem rychleji začetla než do těch předchozích. Pořád se něco zajímavého dělo a už to prostě nebyl slaďoučký příběh páru, který se snaží řešit problémy vztahu na dálku a slávy. Autorka skvěle navodila tu pravou atmosféru a při posledních kapitolách jsem si opravdu připadala jako bych prožívala příběh s hlavními hrdiny v Brightonu. Jsem moc ráda, že jsem dala této knize šanci, i když mi trvalo téměř rok, než jsem se do ní pustila.

24.03.2018 4 z 5