Baruš111 Baruš111 komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha byla hezky napsaná dobře se četla i když byla smutná.

05.05.2021 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Knížka mě zaujala, ale přišla mi hlavní postava v něčem dost naivní..

30.03.2021 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tato kniha mě uchvátila jako předešlé díly. Doporučuji k přečtení.

19.03.2021 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Pokračování další knihy mě nezklamala, opět napínavý děj, už se těším na poslední díl. Doporučuji přečíst.

28.01.2021 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Knížka byla hodně vtipná, rychle přečtená, dobře napsaná a líbilo se mi i ilustrace k tomu.

20.01.2021 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Knížku doporučuji, je napínavá, akční. Velmi dobře napsaná.

19.01.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Hrozně se mi knížka líbí, vtáhla mě do děje, že jsem ji měla za jeden den přečtenou. Určitě doporučuji přečíst.

28.10.2020 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Knížku doporučuji, hodně mě bavila a byli tam zajímavé zápletky, co se dozvěděli u konce cesty za tajemství a odhalení jsem nečekala.

21.10.2020 5 z 5

Abája Abája Michel Rauch

Moc pěkný, jenom jsem nepochopila proč se k němu vrátila, bylo mi jí i děti líto, jak je mlátil.

10.09.2020 5 z 5

Nádherně napsaná knížka. Moc mě dojalo jak pral svůj život, když věděl že umírá.. doporučuji přečíst.

03.09.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tato knížka se mi velmi líbila, děj mě vtáhl po celou dobu. Doporučuji ji přečíst.

07.08.2020 5 z 5

To To Stephen King

Knížka se četla velmi dobře, byla napínavá až do konce, doporučuji.

29.06.2020 5 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Kniha se mi líbila,jenom některé novinové články byly nudné. Těším se až vyjde další díl, určitě si ho přečtu.

15.05.2020 5 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Tato kniha, mě zaujala a vtáhla do děje, dobře se četla. Určitě doporučuji k přečtení.

26.04.2020 5 z 5

Druhá Druhá Jiří Špaček

Tato knížka se mi líbí. Byl to místy napínavý a zajímavý děj. Konec mě mile překvapil.

20.04.2020 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Řada jsem si přečetla po mnoha letech Děti z Bullerbynu, je to oddechová knížka, určitě doporučuji.

15.04.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tato knížka mě zaujala od první chvíle, určitě ji doporučuji

31.03.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Velmi silný příběh,velmi mě zaujal, určitě doporučuji přečíst..

29.03.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Moc se mi líbila,od první stránky mě kniha pohltila až do konce. Bylo mi Cilky líto že, když přežila koncentrační tábor a místo svobody, jí čekalo ,, vězení" a boj o přežití. Za mě je to lepší knížka než Tatér z Osvětimi.

21.01.2020 5 z 5

Oči pouště Oči pouště Zoë Ferraris

Velmi se mi knížka líbila, byla hodně zajímavá, dobře udělané že se do poslední chvíle nevědělo kdo je vrah...

13.11.2019 5 z 5