barulina1 barulina1 komentáře u knih

Kluci, holky a Stodůlky 1 Kluci, holky a Stodůlky 1 Eva Bernardinová

Na celé knize bych nezměnila jediný detail a slovo.Prostě dokonalé a vtipné.Podle mě tam nic zdlouhavédo nebylo!!!Hihi!!SUPER KNIHA.A je jedno že je stará.Staré knihy někdy můžou být mnohem lepší než nové.

Básník v báglu Básník v báglu Ivona Březinová

Tahle knížka mě fakt moc bavila chtěla bych aby vyšel ještě třetí díl.Přečetla jsem oba dva díly ani nevím který byl lepší.:-DDProstě tři pubertačky na cestě

Ordinace v růžové zahradě 2 Ordinace v růžové zahradě 2 Jana Divišová

SUPER!!!

10.10.2014 5 z 5

Já, písnička (1) Já, písnička (1) * antologie

Hraju na kytaru.Umím snad půlku učebnce.SUPER.

10.10.2014

Deník malé blondýnky - O prázdninách Deník malé blondýnky - O prázdninách Jiří Urban

Super knížka a taky mě navedla si psát deník

10.09.2014

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

je to vážně divné že máma může nechat svoje děti samy doma.

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

J.K mě nikdy nezklame už jsem od ní četla spoustu knížek ale tahle je jedna z nejlepších.Doporučuji přečíst.

Jmenuju se Nikki Jmenuju se Nikki Meg Cabot

Přečetla jsem to když jsem byla menší a děj jsem pochopila a bavilo mě to.Jen pak referát z týhle knížky byl trochu těžký.Ke knížce se budu ráda vracet.:-)

27.12.2014 5 z 5

Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Deník malé blondýnky 3 - Novej přírůstek do rodiny Jiří Urban

na knížku se těšim ještě jsem ji nečetla.

24.10.2014

Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Deník malé blondýnky 2 - Znova ve škole Jiří Urban

Supr kniha.

24.10.2014

Velká holka Velká holka Danielle Steel

Kniha se mi líbila , ale po třech stránkách jsem si říkala : Proč tohle vlastně čtu?Ale pak už jsem se nemohla odtrhnout.Líbila se mi.

Já, písnička (2) Já, písnička (2) * antologie

To je pravda.Ale není tam moc známých písniček podle mě.

Kuchařka na hubené časy Kuchařka na hubené časy Martina Kittler

Překvapuje mě že sem nikdo nenapsal žádný komentář.Naučila jsem se podle ní spoustu levných a dobrých jídel.A byly tam pěkné fotky.

10.10.2014 5 z 5

Bezdomovci Bezdomovci Hilary McKay

Některé pasáže byly hodně zdlouhavé.Ale jinak jsem se nasmála.

10.10.2014 3 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Kniha byla hodně zmatená.Konec jsem vůbec nepochopila podle mě by to mohlo ještě pokračovat.Ale jinak slušná kniha ne že by se mi nelíbila.Myslím že chyba byla taky v tom že spisovatelka Rachel Kleinová nezmínila jméno pisatelky deníku.To mi hodně vadilo.

09.10.2014

Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dní Sue Limb

SUPER!!!Úžasná knížka.Tahle knížka mě umí rozveselit když mám vztek nebo jsem naštvaná nebo smutná ...atd.Scénky naprosto výborné třeba trapas za dědečky.Scénky když nikdo neměl prfém , scénka se slipovou vložkou!!To bych ABSOLUTNĚ nevěděla CO mám dělat , scénka když si Zoe myslela že ji Matthew-Paolo snažil sbalit.Hihi ještě ted se směju.Naprosto úžasná knížka.BOMBA!!!!

09.10.2014

Tajemství duchů – Přízrak beze jména Tajemství duchů – Přízrak beze jména Mary K. Pershall

Četla jsem jen tento díl.Obdivuju Ruby , kdybych měla tento dar , ( :-DDD) nevydržela bych to.Líbilo se mi to.Bylo to pěkné.

13.09.2014

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Od lenky Lanczové jsem četla zatím jen jenom jednu knihu a to tuhle.Jinné neznám a proto se mi líbila.Byla pěkná

13.09.2014

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

hezká kniha ale od J.W jsem četla lepší knihy.Mnoho komentátorů k téhle knížce má pravdu.Vážně zdlouhavé pasáže o jejich imaginarním světě přesněji řečeno SKLENĚNÉM SVĚTĚ.Někdy mě to až nebavilo vlastně mě to ani nezajímalo chtěla jsem už konečně zjistit jak ta kniha-děj skončí.konec mě teda dostal vůbec jsem to nečekala.Určitě jste tady všichni co tu knihu četli.Původně jsem si teda myslela že se mu líbí Miranda a proto se se Sylvií moc nebavil.A ono je to úplně jinak.Konec mě úplně šokoval!!!!A proto knihuhodnotím zlatým středem tedy 3 hvězdičkami.Někdy fantastická!!!někdy mě nebavící.Ale jinak dobré.

23.08.2014 3 z 5

Krátký sen o Superstar Krátký sen o Superstar Aida Brumovská

Skvělá knížka!Ta holka má tolik práce a povinností ale stejně se věnuje tomu co má ráda - zpěvu.Tak to má v životě být.Dělat povinnosti ale i to co tě baví.:-DDD