Barik05 Barik05 komentáře u knih

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Úplně skvělá kniha, zajímavý děj a pěkný styl psaní. Občas tam byl nějaký ten překlep, ale tuhle kniha jsem si zamilovala.

14.01.2018 5 z 5

Tajemství prstenců Saturnu Tajemství prstenců Saturnu Philip Reeve

Tohle je moje asi vůbec nejoblíbenější kniha je opravdu moc hezká, zajímavý děj a nečekané rozuzlení a všechno až na pár podrobností je skvěle promakané. Doporučuji.

30.12.2017 5 z 5

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Tento díl se mi líbí snad ještě víc než ten první, celou sérii mám moc ráda. Už se těším až si přečtu další díl.

14.12.2017 5 z 5

WWW.trápení WWW.trápení Jacqueline Wilson

Moc hezké a je to smutné. Tuto knihu jsem četla na doporučení od kamarádky a rozhodně toho nelituju. Určitě si přečtěte.

03.12.2017 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Hezká kniha, sice mi připadá druhý díl lepší a je tam celkem dost překlepů. Jinak moc pěkné, baví mě pozorovat různé zvraty v Aleině životě.

03.12.2017 3 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Moc pěkné, sice mi připadá zvláštní že se Kiara zamilovala do člověka dvakrát staršího než je ona, ale láska je věc nepochopitelná takže proč ne. Jinak se mi líbí i seznámení s příběhem na začátku zároveň mě to taky trochu mrzí, protože se tím člověk připraví o šokující rozuzlení. Jinak hezká kniha a přečtu si i další díly.

02.12.2017 4 z 5

Konečně dvanáct Konečně dvanáct Wendy Mass

Pěkné, občas mi to připadalo trochu nepravděpodobné, ale je to dobrá oddechovka u které se zasmějete.

01.12.2017 3 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Opravdu, chudinka Elvíra moc mě tento příběh dojal.

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

Opět, jen krása určitě si knihu přečtěte stojí to za to. Je to zábavný i smutný příběh.

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Krásné, nevím co víc bych měla říct.

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Hezké, první kniha kterou jsem od teto spisovatelky četla.

01.12.2017 4 z 5

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Moc pěkné, druhá kniha kterou jsem od této spisovatelky četla a moc pěkně mě kniha navedla na další knihy

01.12.2017 4 z 5