Za hlasem srdce

Za hlasem srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174736/hetty-feather-za-hla.jpg 5 173 37

Hetty Feather série

Hetty hledá šťastný konec. Hetty Featherová zažila nemálo dobrodružství a vzrušujících zážitků – i velkou tragédii. Po smrti své milované maminky zase zůstane na světě sama. Čeká ji však zatím nejtěžší úkol – najít svého otce. Hetty se ale bojí, že nikdy nebude doopravdy někam patřit. I po tom, co se setká se svou láskou z dětských let, Jemem, Hetty nepřestává toužit po dobrodružství – zvlášť když se znenadání objeví jedna okouzlující postava z její minulosti. Leží tedy před Hetty vzrušující budoucnost? Může odhodit své staré jméno a vydat se za hlasem svého srdce? Pokračování Vzdušných zámků a Konec snění od nám dobře známé autorky dětských knih.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Emerald Star , 2013

Kopretina
22.10.2023 4 z 5

Třetí díl o Hetty. Je stále divoká. Série mě moc baví!

Štěpánka_010
06.12.2022 5 z 5

Opět skvělá knížka od Jacqueline Wilsonové. V pořadí již třetí kniha o osudech Hetty Featherové, která byla vychovaná v nalezinci a momentálně našla svého otce i milujícího bratra Jema. Ačkoliv u mě stále vítězí první díl, Vzdušné zámky, je i tak toto pokračování velmi zdařilé.

A.books
19.04.2021 5 z 5

krása! jako všechny knížky od Wilsonové

KatieWolfLover
06.10.2020 5 z 5

Opět úžasná knížka. Hetty jako postavu naprosto miluju, v Za hlasem srdce se však objevily další postavy jako Gideon, Lizzie nebo Elvíra. Děj byl fajn, plynul rychlostí tak akorát. Občas mi přišla malá podobnost postav a že by některé potřebovaly trošku více vyvinout charakter, ale na konečném hodnocení to moc neubírá.

Těším se, až si přečtu od autorky další knihy, (těch, které jsem od Wilsonové dosud nepřečetla je dost málo) nebo až se jí nové knihy vydají.

inachisio
18.08.2020 5 z 5

V dětstvínjsem tuto sérii milovala a uvažuji, že si ji přečtu znova. Skvělé.

midone
04.05.2020 5 z 5

Na tuhle sérii nezapomenu. Nikdy

Elka252
03.04.2020 5 z 5

Nádherná kniha stejně jako předchozí díly a pokračování s názvem Hvězdička!

nikikostadinova
12.08.2019 4 z 5

V životě se stávají špatné I DOBRÉ věci, ale tady se mi něco zdálo hodně naivní a snadné. Ale jinak je to moc hezký příběh pro dívky, který mladé slečny určitě chytne.

fajka
03.09.2018 5 z 5

(SPOILER) Krasný a dokonalý díl. Tato série je úplně skvělá. Tenhle díl a jednička je mezitím nejlepší. Ale trochu mě mrzelo, že si Hetty vybrala zrovna cirkus a nechala tam Jema. Ale jsem ráda, že Hetty našla svého otce. Hned se vrhám po dalším dílu a čekám o čem bude.

DancerJaneBooks
26.02.2018 5 z 5

(SPOILER) Moc mě tahle série o Hetty Featherové bavila. Hetty je skvělá osobnost. Kdyby byla opravdový člověk v tomto světě, tak bych se s ní určitě chtěla kamarádit. Konec byl opět dojemný a smutný a líbilo se mi, jak na konci knížky napsala, jak si psala ten svůj deník a na první svazek napsala Vzdušné zámky, na druhý Konec snění a na třetí Za hlasem srdce. Hodně se mi líbí, že se to odehrává v devatenáctém století a není to moderní doba jako dneska. Podle mě je to to nejlepší (celá série), co Jacqueline Wilsonová napsala.

Barik05
01.12.2017 5 z 5

Opět, jen krása určitě si knihu přečtěte stojí to za to. Je to zábavný i smutný příběh.

Kačkaknihomol
04.03.2017 5 z 5

Nedokážu se rozhodnout, jestli je tento díl lepší než Vzdušné zámky.... No nic i kdyby nebyl, rozhodně Vás nečeká zklamání. Hetty občas reagovala velmi spontálně, ale kdyby to bylo jinak, kniha by nebyla tolik skvělá. Jinak mi na konci bylo Jema strašně líto a na Hetty jsem se zlobila. Kniha je dojemná a prostě boží.

bookwoman
14.01.2017 5 z 5

U této série jsem četla první i druhý díl, tak jsem si musela přečíst i ten třetí.Konec knihy byl podle mně smutný,že Hetty nezůstala s Jemem.Já jsem četla první díl, potom ten druhý,a pak třetí,a už jsem Hetty znala,ale jaké by to bylo kdybych četla až ten třetí?Tuto otázku si kladu pořád.Všechny tři díly DOPORURČUJI :)

Miahja
16.11.2016 5 z 5

Krásná knížka(stejně tak ostatní díly),ale na konci mě Hetty hrozně naštvala.Málem jsem se rozbrečela a to u knih většinou nebrečím.Hetty je prostě svá.Ale stejně,chudák Jem.

lucille48
18.07.2016 4 z 5

Další část příběhu o Hetty, který již není tak povedený jako první dílo - "Vzdušné zámky". Nicméně asi každý má zájem vědět, jak to s touto holčičkou, kterou jsme si v prvním díle tak zamilovali, bude pokračovat.

Petkona
31.07.2015 5 z 5

Super knížka od Jacqueline Wilsonové jako vždycky ale neudělala na mě takový dojem jako vzdušné zámky konec snění ale jinak super kniha.

Alex27
10.06.2015 5 z 5

Ani tato kniha mě nezklamala. Moc ráda čtu knihy od Jacqueline Wilsonové a tento dojemný příběh mě překvapil, oslnil a potěšil.

Ika6
10.02.2015 5 z 5

Myslím,že ani Hvězdička všechno nedokončí.
Ale tahle kniha krásná.

Andy-Mandy
01.12.2014

Je ještě pokračování... Hvězdička.. Moc bych chtěla... Třeba rodina nadělí pod stromeček

5331
20.08.2014 5 z 5

Pěkný,celou dobu netušíte jak to dopadne.