Bajuli Bajuli komentáře u knih

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Paní Kerstin nezklamala!!♥️ Knížka byla úplně super. Oproti prvnímu dílu to byla spíš romantika než něco "děsivého," ale rozhodně stojí za přečtení! Miluju její knížky.. U žádných jiných se nedokážu, tak vžít do děje a vše prožívat s hlavními hrdiny!!

05.11.2020 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Páni, tak to byla asi nejnapínavější kniha, kterou jsem kdy četla. A jedna z mála do které jsem se dokázala úplně vžít a nejen hlavou... Vše jsem prožívala s Liv a Henryho jsem nemusela ani vidět a už jsem si ho zamilovala.. Moc nádherná knížka, rozhodně doporučuji za přečtení opravdu to stojí zato ať si říká kdo chce co chce..♥️

05.11.2020 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Moc krásná knížka. Hezká oddechovka, s pěknou dějovou linkou a ještě lepší myšlenkou. Ano kniha má své nedostatky, ale rozhodně předčila má očekávání. Vím, že za delší dobu si ji zase ráda přečtu. ️

03.05.2022 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Za mě rozhodně neskutečně originální kniha.. Upřímně, autorky si daly tolik práce s tím vymyslet, jak a jestli vůbec, Oliver opustí svůj příběh, i když už mi přišlo, že se to vymýšlí moc dlouho.. Ano, určitě by mi rozhodně trvalo než bych svou oblíbenou postavu vytáhla z knížky, ale bylo to pořád dokola.. Už v realitě skoro byl, jenže pak zase se něco stalo a to mě už místama štvalo.. Ale tohle může být jen mnou, protože jsem neskutečně netrpělivý člověk, ale jinak krásná romantika, sice pro mladší, ale pořád romantika..♥️

13.04.2021 4 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Krátká, rychlá YA knížka. Asi musím říct, že podle hodnocení jsem od knihy čekala trochu víc, ale měla a má v sobě jakési kouzlo. Nějakým způsobem se liší od ostatních knih, pozitivně. Opravdu zajímavá kniha, doporučuji si přečíst. Za mě 4,5 ⭐.

31.12.2020 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Pokud zvažujete o čtení této úžasné série počítejte s tím že: se zamilujete do hlavního hrdiny, budou vám téct slzy a tuto sérii si zamilujete tak, že si budete přát aby to byla realita.♥️ Opravdu nádherný příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Prostě miluju, nejlepší série jakou jsem zatím četla.♥️

29.12.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla!! Při čtení této série jsem nemohla přestat číst, kniha je opravdu skvěle napsaná!! Zhlédla jsem i filmy této krásné série, ale není nad knihu!! Stokrát více propracován příběh, rozhodně lepší konec než z filmu.. Byla bych nejvíce ráda, kdyby existovalo další pokračování série..

23.08.2020 5 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Kniha na první pohled vypadá krásně, ale i "dětinsky". Pokud si to někdo myslí, je na velkém omylu! Knížka je boží! Knihu bych doporučila náctiletým holkám, které se začínají zajímat o kluky a mají rády vtipné momenty. Přečetla jsem všechny tři díly a všechny jsou úžasné!! Jedna z nejlepších knih, které jsem četla..

02.08.2020 5 z 5

Dodělej tuhle knihu Dodělej tuhle knihu Keri Smith

Tak. Tohle. Vážně. Ne.

30.05.2021 odpad!

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Ta knížka by byla, tak boží a super a všechno, ale ten konec? Ten konec byl napsaný tak, jako kdyby jste prostě najednou zničeho nic zkončili, nic byste nevyřešili, ale prostě přestali psát. Asi dva dny jsem z toho byla dodělaná, protože ten konec.. Vy ani plus minus nevíte, jak to dopadne! Ano je to hezké pokračování pro další díl, jenže to by ten další díl musel být přeložený do češtiny a to on není.. Romantická linka jinak krásná, série je něco na způsob sérii Stmívání, ale haló? Ten konec? Velký špatný.. Takže rada: Pokud máte neskutečnou zásobu fantazie, klidně si knihu přečtěte, protože až na ten konec, stojí opravdu za to. No a pokud jste z otevřených, ale jako neskutečně otevřených, konců v háji, tak čtěte pouze na vlastní nebezpečí, nebo knihu prostě nečtěte, neboť u Vás později může dojít k pěkně naštvané a vydeptané náladě.

30.05.2021 4 z 5

První První Kiera Cass

Po přečtení celé série Selekce jsem došla k názoru, že tento díl se mi líbil nejvíc. Všechny byly moc krásné, bavily mě jako dlouho žádné knihy, ale prostě tento díl byl boží! Sice člověk už od začátku věděl, jak to nejspíše dopadne, ale na kouzlu celé knihy to neubralo.

31.12.2020 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Právě jsem knihu dočetla a byla ÚŽASNÁ. Z celé série se mi tento díl líbil nejvíc. Opravdu krásná knížka. Několikrát mi i ukáply slzy, opravdu nádhera. A ten konec? Ach. Chce se mi brečet znova. Rozhodně stojí za přečtení.♥️

29.12.2020 5 z 5