bagel Online bagel komentáře u knih

Čarodějka Čarodějka Martin Čáp

vtipné, neotřelé, originální

14.03.2017 4 z 5

Osudná zima Osudná zima G.M. Malliet

Líbila se mně více než první kniha, jen děj byl trochu moc rozvláčný.

09.03.2017 4 z 5

Nové povídání o pejskovi a kočičce Nové povídání o pejskovi a kočičce Vlastimil Peška

Měla jsem obavy, jak to dopadne ve srovnání s knihou Josefa Čapka, ale byla jsem příjemně překvapena.

08.03.2017 5 z 5

Matka z cukru a oceli aneb Degenerace, kterou na mě spáchalo mateřství Matka z cukru a oceli aneb Degenerace, kterou na mě spáchalo mateřství Tereza Boehmová

Líbil se mně autorčin sarkasmus, bylo vidět, že nebere mateřství tak hrozně vážně.

20.01.2017 4 z 5

Smrt v justičním paláci Smrt v justičním paláci Daniela Kovářová

taková průměrná detektivka

07.01.2017 3 z 5

Sbohem, Havano! Sbohem, Havano! Eduardo Diaz Mauris

Čekala jsem víc, ale nebylo to nezajímavé.

30.12.2016 3 z 5

Střípek nebe Střípek nebe Jarmila Dědková

Moc milá optimistická kniha.

30.12.2016 4 z 5

Svět mikronautů Svět mikronautů Gordon Williams

Četla jsem za nějakou dobu po prvním dílu a chvíli trvalo, než jsem se začetla. Opět se mě nejvíce zaujaly pasáže ze života v divočině a celkově hodnotím velmi kladně.

11.11.2016 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Toto je žánr, který čtu velmi málo, takže nemám moc s čím porovnat. Možná i proto se mně to dost líbilo a určitě budu pokračovat dalšími díly.

20.10.2016 4 z 5

Láskyplná smrt Láskyplná smrt Stanislav Češka

Knih od tohoto autora jsem přečetla již více, ale tady mě pravdu štval hlavní hrdina a jeho poznámky a komentáře. A taky se mně nelíbily odkazy na předchozí autorovy knihy. Jinak byl ale děj zajímavý.

05.10.2016 3 z 5

Utopené alibi Utopené alibi Ladislav Beran

Připadalo mně často, že jsem se vrátila do doby rady Vacátka. Příliš idylické prostředí na policejním oddělení, kde jsou případy bez problémů objasněny a policisté v celém kraji se znají a znají i většinu pachatelů. Myslím, že k dnešní skutečnosti to má dost daleko.

28.08.2016 3 z 5

Irán, aneb, Cesta do mého pravěku Irán, aneb, Cesta do mého pravěku Věrka Drozdová

Zajímavý popis cesty do země, kde autorka prožila své dětství. Jedná se opravdu o deník doplněný množstvím fotografií, který původně neměl být publikován. Ale to by byla škoda...

28.05.2016 4 z 5

Studená řeka Studená řeka Jana Kotaishová

Hned se člověku změní názor na problematiku uprchlictví...

19.05.2016 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Daniela Kovářová

Docela zajímavé nahlédnutí do zákulisí soudnictví v části knihy.

03.05.2016 4 z 5

Italská kavárna Italská kavárna Jana Hochmannová

Nalákal mě název, ale kniha mě zklamala. Děj byl zpočátku plytký, ke konci nabral až moc velké obrátky. Věty byly často šroubované a místy mě připadalo, že čtu úryvky z článků v tisku.

21.03.2016 2 z 5

Sedmá orchidej Sedmá orchidej Alena Zemanová

Čtenář zdá vraha od počátku a o to víc mně vadilo, jak dlouho detektivům trvalo, než našli pachatele. Víc řešili své vztahy než se věnovali pátrání.

20.03.2016 3 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Mám prostě tyto autorčiny knihy velmi ráda, nemohu žádnou vynechat a vždy se pak těším na další.

23.02.2016 4 z 5

Ukradli mi kabelku Ukradli mi kabelku Denisa Prošková

Fejetony čtu docela ráda a tyto se mně hodně líbily. Svou roli sehrálo i to, že autorka je stejně stará jako já.

19.02.2016 4 z 5