Babula.dee Babula.dee komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Depresivní kniha s přechytralými hrdiny. Čekala jsem teda víc.

A vážená čtenářko2001, předpokládám, že to číslo ve tvém nicku značí rok tvého narození. Tomu by odpovídala i tvá argumentace. Až budeš starší, pochopíš, že argumenty plnými urážek srážíš jen samu sebe.

02.04.2015 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Zvládla jsem to do třetiny. Nudný, uspěchaný příběh bez hloubky, hloupé a nesympatické postavy, Greyovi bych charisma nevěřila, ani kdyby to měl napsané na čele, mizerný styl psaní a na "božínku" jsem už vyloženě alergická. Lituju peněz za knihu.

27.07.2014 odpad!

V ringu V ringu Katy Evans

Naprostá paráda! Remy je pořádně žhavej chlap, kterýho bych nejradši chtěla pro sebe :-D Parádní příběh. Těším se na dvojku.

A dee.dee, knihu v PDF seženeš třeba na Palmknihách! S žádostí o zaslání táhni tam, kde slunce nesvítí.
Co je tohle za módu?? V poslední době se to rozlezlo jak mor.

31.05.2014 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Četla jsem před lety, kdy jsem Dtb knih neznala. Nuda, hloupé dialogy, kýčovité scény i postavy.

Komentář s hodnocením přidávám až teď - čistě kvůli Vikos, který/á by očividně nejradši zavedl/a cenzuru a omezil/a svobodu slova. Vikos, přečti si laskavě Listinu základních práv a svobod, konkrétně oddíl 2, článek 17. Doufám, že brzo dospěješ a za svoje dnešní slova se chytneš za nos.

08.05.2017 odpad!

Tristně nudný příběh s hrozným překladem a ještě horší korekturou. Ty gramatické chyby se na hovorovou češtinu opravdu neuhrají. Příběh ničím nepřekvapí, nudí a jediné, co v člověku zanechá, je chuť přečíst si něco od Shakespeara. To už jsem ale mohla rovnou sáhnout po sbírce jeho komedií, než promarnit deset dní tím, že jsem se na sílu snažila tuhle zbytečně dlouhou knihu dočíst. Vyhozené peníze.

07.05.2016 1 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Už dlouho jsem se nesetkala s takhle nesympatickou hrdinkou. Mia je uřvaná, sebestředná, hysterická, natvrdlá, příšerně vulgární a hádavá nána zralá na vyšetření na psychiatrii. Zbytečně dlouhá kniha se zbytečně uřvanou hrdinkou se zbytečně natahovaným příběhem se pro mě rovná zbytečně ztracený čas a peníze. Nevím, jestli autorka ještě chystá nějakou knihu, já si ji ale nechám ujít.

A pro revival.lady, která se registrovala, zprdla čtenářku za kritiku a od té doby se nepřihlásila, takže bych řekla, že je to buď kamarádka autorky, nebo přímo autorka, mám vzkaz: vaše přirovnání je mimo mísu. Výrobce šatů a šaty není totéž, co hrdina a kniha. Výrobce šatů a šaty je totéž, co spisovatel a kniha, takže jste mimo.

A pro mě, ačkoli vidím, že nejsem jediná, hloupá a nesympatická hrdinka sráží celou knihu. Obecně, nejen v tomto případě. Jenže v téhle knize to platí dvojnásob.

16.01.2015 1 z 5

Žár Žár Maya Banks

Z celé trilogie se mi Žár líbil nejvíc.
Proč se tu pořád posouvá předpokládané datum vydání, když ta kniha vyšla před týdnem?
A vážená betty, vyser si. Jestli si tu knihu chceš přečíst, kup si ji. Prodávají ji i v ebooku.

24.03.2014 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Lucie-1919: Tak hlavně že si krádeže dokážete takhle hezky obhájit. Jak říkám, lidi jako vy chtějí všechno zdarma a hned. Úcta k práci ostatních vám opravdu nic neříká. Když je na to čekačka v knihovně, tak si počkejte. Nebo kupte. Nebo půjčte u kamarádky. Ale ne že budete žádat o odkazy ke stažení na místě, kde se podporují čeští nakladatelé.

27.07.2017

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Lucie-1919: Ty si snad děláš legraci, ne?? Podpora autorů a nakladatelů ti nic neříká? Jak dlouho myslíš, že nakladatelé budou vydávat knihy, které tak strašně ráda čteš, když tu budou další jako ty, co chtějí knihy akorát krást?? Víš, kolik práce je za každou knihou? Kolik času kolika lidí? A ty si toho nevážíš ani natolik, abys dala blbý necelý dvě stovky za eknihu. Co je tohle za módu žádat knihy ke stažení na webu, který propaguje české nakladatele?? S tím táhni tam, kam slunce nesvítí! Tohle myšlení "chci všechno hned a zdarma" se tu v poslední době rozlezlo jak mor.

27.07.2017