Babkabylinkarka Babkabylinkarka komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Pěkná, čtivá kniha, líbila se mi . Alkohol je zlý pán. A bohužel, je ho všude spousta.

16.12.2022 4 z 5

A jak se vám líbím teď? A jak se vám líbím teď? Holly Bourne

Ze začátku mě ta kniha moc nechytla, ale pak to bylo čím dál lepší. Je mi už 40+ takže spoustu věcí mám už za sebou, ale je moc zajímavé číst o tom, jak to vnímají ti, kterých se to týká. Věřím, že tato kniha zarezonuje se spoustou lidí daného věku. Mně osobně přijde úplně nejstrašidelnější to srovnání své online prezentace s opravdovými pocity, opravdovým životem.... A ten konec, ten je na jedničku s hvězdičkou.

02.10.2022 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Moc zajímavý příběh. A když si člověk uvědomí, že je podle pravdivých událostí, tak to je teprve síla. Nepřestává mě fascinovat, jak spletitė osudy mohou být.

20.09.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Pěkně napsaná hrůzostrašná kniha. Čte se rychle. Dlouho se o ní přemýšlí. Jen chybí pohled Honzovy manželky. Proč tam s ním zůstává? Ale jinak opravdu doporučuji.

06.09.2022 4 z 5

Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Miloš Kočka

Úžasná kniha o naprosto neobyčejné a fascinující osobnosti. Čtivá, zhltla jsem ji jako nic a pak ji četla ještě jednou. Pokora. To je vlastnost, která se táhne celým příběhem jako červená niť a která tak zoufale chybí v dnešní společnosti..... Všem vřele doporučuji.

31.08.2022 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná kronika jednoho místa, jedné doby. Miluju tenhle typ knih. Je prostě skvělá, čtivá. Všem vřele doporučuju!

31.08.2022 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Moc pěkná kniha, dobře se čte, zajímavý příběh. Obzvláště ten babičky Floss.

29.08.2022 4 z 5

Z popela Z popela Alex Schulman

Na mě byla ta kniha příliš složitá, místy jsem se trochu ztrácela. Dočetla jsem ji a jsem tomu ráda, protože závěr byl - alespoň pro mě - fakt překvapivý.

08.08.2022 3 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Narazila jsem na ni úplnou náhodou. A totálně mě dostala. Kdo to nezažil, věřte mi, že každý slovo je 100% pravda. Ano, přesně tak to je. Mně se to stalo v 45. Takže na věku fakt nezáleží. Absolutní bomba!

25.07.2022 5 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Přečetla jsem jedním dechem, moc mě bavila.

18.07.2022 5 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

Za mně povedené povídky. Nejlepší jednoznačně Hana Lasicová. Tu jsem přečetla 2x. Naopak nejmíň se mi libil Marek Epstein.

13.07.2022 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Strašně moc se mi to líbilo. Vůbec jsem nevěděla, co od toho čekat a jsem nadšena. A pro mě absolutně nečekané rozuzlení. Ale možná jsem jen trochu pomalejší ;-)

30.06.2022 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Tahle kniha mě absolutně dostala. Dlouho jsem to rozdýchávala...... Fikce, ale ne zas tak úplně....

30.06.2022 5 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Moc pěkná kniha, moc mě bavila. Každá z nás se někdy potýká s nějakými problémy. A tahle z Latinské Ameriky dokazuje, že je to všude stejné.

30.06.2022 4 z 5

Příběhy skutečné odvahy Příběhy skutečné odvahy Bear Grylls (p)

Absolutně úžasná kniha. Ale mě tenhle chlap prostě fascinuje, takže jsem asi ovlivněná i tím.

30.01.2022 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Kniha se mi moc líbila. Je psána velmi zvláštním jazykem, ale je absolutně čtivá, pohltí vás od první stránky. Jen občas mi to přijde trochu prvoplánovitý, předvídatelný děj.

27.03.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná, působivá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem!

10.02.2021 5 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

O tomto tématu jsem doposud neměla ani tušení. Čtivá kniha, která nutí k zamyšlení.

16.05.2018 4 z 5