avad avad komentáře u knih

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Nora Roberts mě opět nezklamala. Děj má spád, odehrává se na divokém západě v době zlaté horečky. Sarah jede za otcem do Arizony, který jí napsal, že pro ni postavil nádherný důma a moc se těší na setkání. Když zjistí, že je otec mrtev a místo nádherného domu zde stojí jen chatrč, zmocní se jí úzkost a prázdnota. Ale Sarah je odhodlána zde zůstat a dát dům dopořádku. Zažije únos, napadení, požár, ale také přátelství a lásku. Kniha se dobře čte a má spád. Doporučuji.

04.05.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Velmi pěkný příběh. Na Noru Roberts je vždy spolehnutí. Zatím mě, žádná její kniha nezklamala. Je tam romantika, trochu záhady a také láska. Dům na útesu mohu vřele doporučit.

18.08.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Skvělá detektivka. Až na ten konec. Ale doporučuji.

02.07.2019 4 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Docela zajímavý román, ale tyto příběhy jsou stále o tom samém. Jak sama Sultana říká: Hlavní překážkou pro změnu jsou samotné ženy. Jen pouze ony mohou změnit život žen a zlepšit jejich úděl.

06.02.2014 3 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Docela dobrá kniha. Napínavý příběh.

19.06.2019 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Byla to moje první kniha od Kinga a nemohla jsem se začíst a ničím mě neupotala.

15.06.2015 1 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Moc pěkně napsaná kniha.Paní Chantal má odvahu a nebojí se riskovat.Je to obdivuhodná žena.Přeji jí jen to nejlepší.

16.04.2015 5 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Napínavý příběh. Havarie letadla v krutých a mrazivých horách. Zjištění, že nešlo o nehodu, ale o úmysl.
A nakonec překvapivé rozuzlení.

23.01.2015 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Velice pěkný příběh, který má děj a krásně se čte. Knížky od J. Garwood mám moc ráda. Doporučuji k přečtení.

10.06.2014 5 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Příjemné čtení. Kniha se mi líbila, jako všechny knížky co jsem zatím od Monyové přečetla.

13.03.2014 5 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Nádherný román. Doporučuji!

07.09.2013 5 z 5

Sasanka Sasanka Tamara McKinley

Tamara McKinley mě opět nezklamala. Je poznat, že ví o čem píše a Austrálii miluje.Kniha Sasanka je toho důkazem. Příběh, který se prolíná několika generacemi a hovoří o tvrdé práci na farmě Warratahu v severní části Queenslandu, o přátelství na celý život, o věrné lásce, milující rodině ale i o závisti a spravedlnosti. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Vřele doporučiji.

09.06.2013 5 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Kniha se mi moc líbila, vřele doporučuji.

26.04.2013 5 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Příběh knihy se mi velice líbil. Je napínavý a zajímavý. Autorka překrásně popsala krajinu. A nakonec nechyběla ani láska, nejen ke zvířatům.

02.03.2020 4 z 5

Blízko plamene Blízko plamene Nora Roberts

Byla jsem velice zklamaná. Romány od Nory Roberts mám velice ráda, ale tento příběh nemá šťávu. Četla jsem ho snad ze všech knih nejdéle. Možná je to i překladem. Nedoporučuji.

09.10.2018 odpad!

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Moc pěkný román. Oddechová četba.

03.06.2015 5 z 5

Něžný rytíř Něžný rytíř Linda Lael Miller

Román se mi velice líbil. Malá holčička se dostane časovou bránou do 13. století je provdána a čeká 15 let na svého muže, který však o ni nestojí. Rozbíhá se kolotoč událostí, který nemouhou nijak ovlivnit.

23.01.2015 5 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Pěkná knížka. Příběh má spád. Drsná skotská Vysočina, drsní muži. Nechybí romantika. Nádherné čtení pro zimní večery. Vřele doporučuji.

27.10.2014 5 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Nádherný příběh. Je tam láska, čest i intriky. Kniha se mi moc líbila. Doporučuji.

19.10.2014 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Pokračování příběhu "Tajemství".Příběh je opět velice krásný.Jsou tam zajímavé zápletky.J.Garwoodová mě opět nezklamala. Doporučuji přečíst.

10.06.2014 5 z 5