avad avad komentáře u knih

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Nora Roberts mě opět nezklamala. Děj má spád, odehrává se na divokém západě v době zlaté horečky. Sarah jede za otcem do Arizony, který jí napsal, že pro ni postavil nádherný důma a moc se těší na setkání. Když zjistí, že je otec mrtev a místo nádherného domu zde stojí jen chatrč, zmocní se jí úzkost a prázdnota. Ale Sarah je odhodlána zde zůstat a dát dům dopořádku. Zažije únos, napadení, požár, ale také přátelství a lásku. Kniha se dobře čte a má spád. Doporučuji.

04.05.2020 5 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Příběh knihy se mi velice líbil. Je napínavý a zajímavý. Autorka překrásně popsala krajinu. A nakonec nechyběla ani láska, nejen ke zvířatům.

02.03.2020 4 z 5

Riskovat se musí Riskovat se musí J. D. Robb (p)

Další skvělá detektivka. Knihu jsem si vzala na dovolenou, kniha mě nezklamala, a zpříjemnila mi dovolenou. Vřele doporučuji.

11.09.2019 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Velmi pěkný příběh. Na Noru Roberts je vždy spolehnutí. Zatím mě, žádná její kniha nezklamala. Je tam romantika, trochu záhady a také láska. Dům na útesu mohu vřele doporučit.

18.08.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Skvělá detektivka. Až na ten konec. Ale doporučuji.

02.07.2019 4 z 5

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Docela dobrá kniha. Napínavý příběh.

19.06.2019 5 z 5

Splněné sny Splněné sny Jude Gilliam White

Docela příjemné odpočinkové čtení. Kniha se mi celkem líbila.

19.06.2019

Blízko plamene Blízko plamene Nora Roberts

Byla jsem velice zklamaná. Romány od Nory Roberts mám velice ráda, ale tento příběh nemá šťávu. Četla jsem ho snad ze všech knih nejdéle. Možná je to i překladem. Nedoporučuji.

09.10.2018 odpad!

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Byla to moje první kniha od Kinga a nemohla jsem se začíst a ničím mě neupotala.

15.06.2015 1 z 5

Otevřená náruč Otevřená náruč Dorothy Garlock

Velice dobrá kniha. Promyšlený příběh. Děj má rychlý spád. Doporučuji.

S nadějí S nadějí Dorothy Garlock

Úžasný příběh, nádherně napsaný. Doporučuji k přečtení.

Slitování Slitování Julie Garwood

Opět, krásný romantický příběh.

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Krásný romantický příběh.

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Moc pěkný román. Oddechová četba.

03.06.2015 5 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Zajímavý příběh z exotického prostředí o lásce a nenávisti.O namáhavém pěstování cukrové třtiny a kruté zacházení s otroky. V polovině 18.století se nikdo nepozastavil nad tím, jak se krutě zacházelo s otroky a jak hanlivě se o černoších mluvilo. Osud otroků byl zcela v rukou bílého majitele a neexistoval prakticky žádný způsob jak mu zabránit v trestu ať byl sebekrutější.

12.05.2015 4 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Krásný a napínavý příběh. Robertsová mě nikdy nezklame.

12.05.2015 5 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Moc pěkně napsaná kniha.Paní Chantal má odvahu a nebojí se riskovat.Je to obdivuhodná žena.Přeji jí jen to nejlepší.

16.04.2015 5 z 5

Skryté poklady Skryté poklady Nora Roberts

Pěkný román, krásně se četl.

16.04.2015 5 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Napívaný děj, který mě zcela pohltil. Doporučuji!

31.03.2015 5 z 5

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý a docela napínavý děj.

31.03.2015 5 z 5